Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant Facelifting (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Obserwator
Variant Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Samochód zakupiono z wyprzedaży rocznika. Cena bardzo dobra 73 tys z dodatkowym wyposażeniem ( pakiet komfort kierownica multifunkcyjna pokryta skórą , reflektory ledowe z doświetlaniem zakrętów czujniki parkowania przód tył itd. Konkurencja koreańska chciała za takie auta 8 tys więcej , ford jeszcze droższy , opel i renault na podobnym poziomie. Za autem trzeba się jednak rozglądać po całej Polsce . Różnica w cenie u różnych sprzedawców...
~Piotr
Variant Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód nie jest tani w zakupie, z niezłym wyposażeniem na wyprzedaży i tak koszuje w granicach 100 tys. pln. Ubezpieczenie pakiet na rok przy zniżkach - ok. 3 tys. U mnie eksploatacyjnie wychodzi średnio jakieś 7.0/100 paliwa, to przy obecnych cenach jakieś 30 zł/100km. Nie najgorzej. Ale auto jest wysokiej jakości, ciche, na razie bezawaryjne, warte swojej ceny. Utrata wartości na Golfach nie jest jakaś dramatyczna, więc to też jakiś plus.
~Witek
Variant Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Myślę, że jakość bardzo dobra w porównaniu do ceny. W chwili zakupu Skoda Octavia w podobnej konfiguracji była droższa. Mit o budżetowej Skodzie chyba już dawno został obalony. Skoda w podstawie jest pewnie tańsza ale po wybraniu jakiejś lepszej konfiguracji i wybraniu dodatkowych opcji z bardzo długiej listy "opcji za dopłatą" okazuje się, że tańsza nie jest. Golf ma mniej opcji dodatkowych ale za to bogatsze wyposażanie w wersjach konfiguracji.
~Jarek
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
W porządku, trzeba tylko znaleźć zadbany egzemplarz, a z tym niestety trudno. Mnóstwo z Niemiec, od handlarzy, ja swojego szukałem prawie dwa miesiące. Oczywiście, je szukałem tylko Golfa, ale to i tak sporo czasu.
~Tomek
Variant Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Nie mam zastrzeżeń. Dałem za 1,5 letnie używane auto 75tys z dobrym wyposażeniem. Klima 2 strefy, otwierany dach, nawigacja, grzane fotele i kierownica, LED'y, front assist, czujnik deszczu, zmierzchu itp.
~Mateusz
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Najlepsze auto w klasie, choć za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić więcej niż za francuską konkurencję. Kia natomiast kosztuje już porównywalnie, a wcale lepsza nie jest.
~sedael
Variant Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Wszystkie auta drożeją... i to strasznie. Kilkanaście lat temu za dobrze wyposażonego Focusa TDCi płaciłem 60 tys. Ten Golf w topowej wersji kosztował bagatela 120 tys.
~Patryk
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 90KM 66kW
Mało pali, serwis mało kosztuje, części dostępne wszędzie i tanio. Pod tym względem bardzo polecam, jeśli ktoś szuka może nie fantazyjnego, ale poprawnego i ekonomicznego samochodu.
~MacRam
Variant Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Bardzo dobre wykończenie, świetne materiały, porównując z Octavią, którą wcześniej chciałem, bez porównania. Skoda jest 30 tyś droższa z tym samym wyposażeniem dodatkowym.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant Facelifting
6,9
~Bartek
Variant Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Biorąc pod uwagę wszystko co wyżej wypisałem auto jest fatalne.
Volkswagen Golf VII Variant Facelifting