Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant Facelifting (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MacRam
Variant Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Klima bez zarzutu, podgrzewanie przedniej szyby już wypróbowane i jest bajka. Kilka sekund przy -2C i szron na szybie zamienia się w wodę. trochę brakuje regulacji 4 strefowej, ale to już mój kaprys. Podgrzewanie siedzeń działa bardzo szybko i ma 3 stopniowa regulację.
~Mateusz
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
W porządku. Na plus - elektryczne dogrzewanie. Ruszając na zimnym silniku od razu leci nam z nawiewów ciepłe powietrze, nie czekamy na rozgrzanie silnika. Nie zauważyłem problemów z nadmiernym parowaniem szyb, nawet jeżdząc bez klimatyzacji.
~Michał
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Zimą ciepłe powietrze zaczyna lecieć po bardzo niedługim dystansie, a latem szybko robi się chłodno. Klimatyzacja jest wydajna, plus za nawiewy na tył. Dodatkowo szybko nagrzewająca się kierownica i fotele (oczywiście gdy włączymy podgrzewanie)
~sedael
Variant Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Auto wyposażone w system filtrowania powietrza z automatyką. Nie trzeba jeździć cały czas z zamkniętym obiegiem - auto kontroluje jakość i jest super. Zimą wolno się nagrzewa - ale to typowe dla samochodów bez elektrycznej nagrzewnicy
~Witek
Variant Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Wentylacja OK. Ogrzewanie OK. Gwiazdka mniej za połączony przycisk AC-max i ogrzewania przedniej szyby. Ogrzewanie przedniej szyby można włączyć oddzielnie tylko po wejściu do graficznych ustawień wentylacji. Trochę to nie wygodne.
~Tomek
Variant Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Nie mam zastrzeżeń. Przy ponad 30 stopniach klima nawet się nie zmęczyła. Podgrzewane siedzenia i kierownica rozgrzewają się szybko i w przy -15 w około 5-6km przejechanych było już ciepło. Nie mam zastrzeżeń.
~Piotr
Variant Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Kiedy trzeba to grzeje albo chłodzi bardzo wydajnie. Silnik ma jakieś dogrzewanie elektryczne to szybko łapie temperaturę, więc w środku też ciepło po krótkiej chwili.
~Bartek
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
U mnie padly klapy od klimatronika. Od strony kierowcy cieple powietrze lecialo dopiero po 30 min jazdy. Pierdola ktora szybko naprawilem.
~Jarek
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Poprawnie, do połowy wystarczy, aby w ciepłe dni schłodzić kabinę. Niestety przy włączonej namacalny odczujecie spadek mocy.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Patryk
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 90KM 66kW
Przy załączaniu klimy w zimie słychać terkot ze sprężarki klimatyzacji - podobno VW tak mają. Skuteczność bardzo dobra.
Volkswagen Golf VII Variant Facelifting