Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VII Variant

Grzegorz, 6 lat temu
Silnik 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Rok produkcji 2016
Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik 1.4 tsi 125 km rewelacja przy tej mocy ma niezły ciąg zbiera się fajnie, przy wyprzedzaniu nie ma z nim problemu a przy tym spalanie bardzo małe.
Wersja Comfortline, biksenony Basic, pakiet zimowy, pakiet komfort, dwustrefowa Klima, miejsca wystarczająco choć z tylu denerwuje mnie wysoki tunel środkowy, dużo miejsca na kolana, duży bagażnik jak na klasę kompakt. Bardzo dobre materiały wnętrza. Schowek mógłby być większy.
Na chwilę obecną nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko działa bez problemu.
Czasami problemy z jedynką i wstecznym, ale ogólnie biegu wchodzą bez problemu.
Trzym się drogi bardzo dobrze nie przechyla się na zakrętach przy dużych prędkościach na drogach szybkiego ruchu rewelacja.
dosyć komfortowy chociaż do mojej byłej C5 hydro się nie umywa. Coś za coś.
Wszystko na swoim miejscu pod ręką. Jedyny minus jak dla mnie obsługa lusterek mogla by być przy przyciskach opuszczania szyb.
Ogrzewania jeszcze nie miałem okazji sprawdzić podczas mrozów, a klimatyzacja działa ok fajnie że ma nawiewu na tylną kanapę.
Jak na swoją klasę to miejsca jest sporo zwłaszcza z tyłu na kolana można się zdziwić.
Bardzo cicho w środku nie słychać silnika i szumów. Dobrze jest wyciszony.
Jeżeli chodzi o spalanie to rewelacja od 4.8 - 7.4 średnia 6.2 z całego przebiegu 8 tyś.km
Kupiłem na wyprzedaży rocznika z rabatem 12500 zł więc ok. normalna cena mogla by być niższa ale cóż Vv się ceni.
Jak na razie ok zobaczymy co będzie dalej.
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW [l/100km]

6,1
6,2