Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW 2013-2017 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Leszczuk
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Bez zarzutów. Samochód jest niski, nisko też trzeba zanurkować, żeby wsiąść. Ale podsumuję to tak: z przyczyn innych niż mechaniczne zmuszony byłem zrezygnować z wyjazdu nad nasz Bałtyk samochodem żony (tj.Renault Grand Scenic), którym zwykle jeździmy na wypady za miasto, więc zapakowaliśmy się całą rodziną do Golfa, 2 dorosłych + 3 dzieci + bagaż na 10dni + lodówka turystyczna i było całkiem komfortowo. Przestrzeni było na tyle, że nawet...
~Arek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Jak na auto tej klasy jest bardzo wygodnie, przesiadłem się z większego Passata B5, mam 192 cm wzrostu. W porównaniu do np. Opla Astry niebo a ziemia, lepiej też według mnie od Focusa. Z tyłu węższy ale tak samo jak wyżej opisałem jest lepiej niż u konkurencji.
~Robert
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Bardzo dużo miejsca w kabinie i w bagażniku. Rozataw osi ten sam co w Octavii więc nie mogło być inaczej.
~Mateusz
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony. Jezdzimy do Pokski pare razy w roku i nie było problemu z miejscem.
~Sławek i Karol
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
To nie Passat czy A6. Ale z 4 osobową rodziną spokojnie jeździmy na wakacje. Bagażnik płaski i pakowny.
~Sebastian
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Przy komplecie pasażerów robi się ciasno, ale w końcu to auto kompaktowe
~Anka
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
w miarę wystarczająca, choć jest nie dużo miejsca
~Golf
Bardzo pojemny I duży samochód