Lista ocen Volkswagen Golf VIII (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krwcu
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
najgorszy system z jakim miałem do czynienia, nie ma tygodnia żeby nie wyskakiwała jakaś usterka, pierwsza podróż za granicę po 800 km od granicy ekran zaciął się, zostałem bez nawigacji, z brakiem możliwości zmiany temperatury, zmiany głośności, na szczęście licznik nie jest połączony z głownym ekranem iwidziałem z jaką prędkością jadę, pózniej usterka systemu sos, przez co nie miałem żadnego dostępu do ekranu tak jak przy zacięciu, potem...
~Jan
Hatchback 2.0 TDI SCR 115KM 85kW
Ciągłe awarie wyświetlacza (mimo aktualizacji w serwisie) zaczynając na drobnych "zawiechach" do całkowitej bezużyteczności (czarny ekran). Nie da się wtedy sterować nawiewami, radiem itd. bezużyteczny zestaw głośnomówiący, przez większość czasu nie działa prawidłowo. Wyświetlacz dotykowy działa wolno. Podłączanie telefonu przez bluetooth i kablem też sprawia dużo problemów. Wycieraczka kierowcy po jakimś czasie zaczęła uderzać o słupek A...
~_MarSs_
Variant 1.5 TSI 150KM 110kW
Odklejające się plastyki na tylnej klapie w pierwszym roku. Rozciągnięte linki zmiany biegów. Wyłączający się ekran przy niskich temperaturach. Zawieszenie się ekranu w losowych momentach. Rozłączanie się telefonu. Dziwne komunikaty na zegarach typu "Asystent hamowania niedostępny", "Jedź środkiem pasa", "Przejmij kierownicę". To wszystko powoduje, że straciłem zaufanie do tego samochodu i zmieniam go po dwóch latach, a nie jak dotychczas po...
~Charakterek
GTI 2.0 TSI 245KM 180kW
Jest źle. Samochód irytuje ciągłymi resetami radia, Radio także potrafi wejść w permanentny stan obsługi głosowej i nie reaguje na nic, A już najmniej na polecenia głosowe. Samochód także straszy błędami systemów wszelakich. W rodzinie zyskał przezwisko pikaczu, bo ciągle pika i powiadamia o usterkach/błędach i niedostępnych systemach. VW niby to łata, ale to nic nie daje, a z każdym uaktualnieniem w samochodzie zabierane są kolejne funkcje.
~Przemekbbk
Variant 1.5 eTSI 130KM 96kW
Moze to ja mnialem jakiegos pecha, ale co chwile mialem problemy , czy to z ukladniem kierowniczym czy z hamulcem recznym, czujniki parkowania raz dzialaja raz nie, system potrafi sie zawiesci na pare godzin, na ekranie powitalnym.
~Marcin Leśniak
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
po 6 mies jazdy wiosna - lato do wymiany pióra wycieraczek za 180 zł ( w innych samochodach jest to o wiele dłużej), poluzowane mocowanie kanapy, niedziałający zestaw głośnomówiący, i jakaś akcja srwisowa
~Sitopl
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Wylaczajaca sie trakcja, dziwne rzeczy dziejące sie z infotaimentem ( vw nie ma nowszego oprogramowania-smiech), nie działa wskaznik plynu do spryskiwaczy itd itp same pierdoły niestety nienaprawialne :)
~Użytkownik
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
2 wizyty w serwisie w przeciągu 1.5 miesiąca, a zapowiada się trzecia po 2 miesiącach użytkowania. Od elektroniki, po czujnik, kończąc na odczepiajacych się elementach karoserii!
~KrystianArklon
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Plastyki nie trzeszczą nic nie odpada. Kilka razy stał w pełnym słońcu przy upałach i wtedy czasem można coś usłyszeć podczas jazdy ale poza tym ok.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VIII
6,7
~Marta
Hatchback 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Ciągle coś nie działa, świeci się jakaś kontrolka, a ja głupia znowu jakiejś procedury nie zrobiła, a ja chcę tylko pojechać, a nie bawić się ze wszystkim