Lista ocen Volkswagen Jetta II (87) - Ergonomia

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vlesh@interia.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
O ile na benzynie pali nadzwyczajnie sporo pewnie ze względu na falujące obory to o tyle na gazie pali dużo mniej. Samochód na PB pali ok 8 litów a na gazie 6-6.5 w trasie do 8 w mieście. Pali tak mało ze względu na to, że mam tak wyregulowaną instalację. Dlatego też jeżeli chodzi o przyśpieszenie to pow 90 km/h samochód zaczyna się robić powolny. Na benzynie takich problemów nie ma.Zimą spalanie jest większe o ok.0.5 do 1.5 litra na 100 km.
~kEzman
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Wszystko na swoim miejscu jak w prawdziwym niemieckim aucie z lat 80. czy 90. Same materiały wykończeniowe są dużo lepsze niż w Golfach nawet nowszych generacji. Jetta ma sporo miękkich materiałów. Mimo wieku nic nie skrzypi i nie zgrzyta. Szacunek dla Volkswagena
~LafarM
Sedan 1.6 70KM 51kW
Zawiasy bagażnika potrzebują trochę miejsca w bagażniku. Porównałem to z nową Jetką. Nowa ma to samo tylko zawiasy są bardziej na środku. W tej wersji były one bliżej brzegów bagażnika.
~markiej@kki.net.pl
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
W porzadku. Welur, plastiki sprawiaja wrazenie miekkich i dobrej jakosci. Wiekszosc innych marek z tego rocznika jest mniej ciekawych. Bardzo fajnie oswietlone zegary, nie oslepija, nie rzucaja sie w oczy.
~Jaklas88
Sedan 1.8 90KM 66kW
Wszystko co potrzeba jest w zasięgu ręki. Nie ma takiej sytuacji aby jakiś element był przesłonięty przez cokolwiek. Niemcy to służbiści jak coś robią to bardzo dobrze.
~wrock4@o2.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
wygodne auto, przestwonne i dobrze zaplanowane, dziwne ze bez wspomagania ukladu kierowniczego co dla mnie w sumie nie problem ale kobiety moga narzekac...
~jettix
Sedan 1.6 70KM 51kW
wszystko umieszczone tam gdzie byc powinno duzy plus za umiejscowienie radia.. blisko kierownicy i na odpowiedniej wysokosci za to plus
~Kuba
Sedan 1.6 70KM 51kW
Bardzo fajne schowki i półki. Wszystko jest pod ręką. Bagażnik jest tak duży że ja *******e. Spokojnie pomieści 5 ciał :)
~Paweł_K
Sedan 1.6 75KM 55kW
Czego tu oczekiwać po samochodzie który jest tak prosty że aż boli? Mi to nie przeszkadza i dla moich wymogów jest ok.
~Marek
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Noooo nie pogubimy się w przyciskach, bo na pokładzie nic nie ma. Jedynie parę guzików więc nawet dziecko je obsłuży.