Ocena kierowcy - Volkswagen Jetta II

jettix, 17 lat temu
Rok produkcji 1987
Volkswagen Jetta II 1.6 70KM 51kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
wszystko pieknie tylko to spalanie
silnik chodzi bardzo dobrze wrecz bym powiedzial wzorowo z jednym wyjatkiem.. mam problem z korektorem ssania (pull-down) w gazniku przez co mam duzo za duze spalanie
pierwsy moj automat i musze przyznac ze jestem zachwycony
prowadzi sie wysmienicie. jadac peugeotem 306 myslalem ze lada moment wylece z drogi natomiat w jettcie czulem sie jak bym jechal na niedzielna wycieczke krajoznawcza :) doskonale sie trzyma drogi i wzorcowo pokonuje zakrety
widocznosc ogolna dobra poza zewnetrznymi lusterkami.. mam stary model gdzie lusterka sa na srodku drzwi i nie wygodnie sie tam zaglada
wszystko umieszczone tam gdzie byc powinno duzy plus za umiejscowienie radia.. blisko kierownicy i na odpowiedniej wysokosci za to plus
wentylacja taka sobie.. widzialem juz lepsze.. huraganu tu nie ma ale o dziwo bardzo dobrze odparowuja szyby a to wazne
no i tu mam szczescie ze jest szyberdach przez co mam wiecej miejsca nad glowa tak wiec ludziom powyzej 190cm wzrostu polecam tylko wersje z szyberdachem :)
dobrze jest
no i tutaj mam problem.. moja jetta pali na trasie od 7-10l a w miescie nie schodzi ponizej 13l.ale to wszystko winna gaznika z ktorym mam problem bo do automatu byl inny i nie moge go znalesc... ale moze zagazuje..? :)
za 3 tys auto w idealnym stanie.. rzadkosc ale zdarza sie :)
wszystko dziala na nic nie moge narzekac
poza tym gaznikiem o ktorym juz pisalem wszystko dziala bez zarzutu wiec duzy plus

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 70KM 51kW [l/100km]

10,2