Lista ocen Volkswagen Jetta II (81) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nifur@tlen.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Dałbym 6 ale nie ma.Wiem co mówię.To nie pierwszy VW diesel u mnie.Był Passat,trzy Golfy,Jetta znowu Jetta TD.WSZYSTKIE(!) naprawy wykonuję sam i jeżdżę na paliwie za ok.3 zł/l i łączny koszt kilometra wychodzi ok.16gr/km.Pokażcie mi auto,które choć trochę zbliży się do nich!KOSZT-mam na myśli WSZYSTKIE wydatki:zakup,części,płyny,ubezpieczenie,przeglądy...
~Cezaryk
Sedan 1.6 70KM 51kW
Auto18 letnie bez stłuczki,w miarę zadbane nie ma śladu rdzy na karoserii, w komorze silnika,bagażniku i spodzie .ukł. kierowniczy mimo że bez wspomagania pracuje lekko i daje pewność panowania kierowcy nad pojazdem nieosiągalną w nawet najnowszych Fordach.Mam również Focusa więc wiem co mówie.Jetta to tanie i świetne auto
~kEzman
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Dobrze zachowane egzemplarze już tylko drożeją. Mam kilka aut w użytku, ale Jetta zostaje już na zawsze. Pięknie zachowany egzemplarz z oryginalnym przebiegiem i lakierem. Kupic w dobrym stanie jest ciężko, bo ludzie nie chcą się pozbywac tego pięknego wozu, ale jak ktoś trafi to gorąco polecam :)
~mikołaj (www.mikoleje.kolej.szczecin.pl)
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Kupiłem ją za 6.000 (sprowadzona z Niemiec) i myślę że OK. W Niemczech włascicielami byli panowie po pięćdziesiatce, tapicerka była prana, ale w ogóle nie zniszczona. Wnętrze wyglada jak w pięcioletnim samochodzie. Poza tym mały przebieg miała (119.800). Właściciele mieszkali w małych miasteczkach.
~Marek W
Sedan 1.6 75KM 55kW
jeśli chodzi o komfort jazdy absolutnie polecam, naprawdę duży bagażnik ( mimo butli z gazem), 4 osoby na wakacje i luz w kabinie. Wybacza błędy kierowcy, dynamiczna, ekonomiczna. Silnik elastyczny- czasem wbijam 4 i toczę się 40- ką a potem bez redukcji do 100-ki
~Tomasz
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Kupiłem ją za 2.000 zł to jest super samochód, jeszcze w takim stanie. Kupując ją, zależało mi na 1.6 TD i szyberdachu, wszystko dostałem. Przeglądając oferty było chyba z 8 stron, patrząc dzisiaj jest 1 strona tych samochodów, a o stanie nie wspomnę.
~Roman z Nowej Rudy
Sedan 1.8 i 107KM 79kW
godne auto polecenia tym którzy mają sentyment do jetty tak jak ja, choć żeby coś powiedzieć trzeba znać stan danego pojazdu.Ja jestem jak na razie 100% zadowolony jak na tak wiekowe auto.
~Kinga
Sedan 1.6 75KM 55kW
Dostaąłm jette "w spadku" od dziadka i byłam w ciężkim szoku, że to jest taki porządny samochód, nie boi się wysokich obrotów, odpala nawet jak postoi parę dni na mrozi, a do środka zmieści się nawet 7 osób:)
~bubu
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Cena zakupu jest dość wysoka,ale w eksploatacji auto wychodzi taniej niz rodzimy Polonez(wiem bo miałem),części bardzo tanie,duzo ciekawych akcesorió do tego auta,spalanie paliwa bardzo niskie
~Mateusz
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Niemcy naprawdę kiedyś się starali i to własnie na tych samochodach zrobili sobie opnię, teraz już nikt nie robi tak trwałych samochodów. Polecam starego VW, po co przepłacać.