Lista ocen Volkswagen Jetta II (101) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 1.6 TD 60KM 44kW
Tak \"ciepłego\" samochodu nie miałem i wątpuie zebym miał kiedys! Wystarczy włączyc silnik ustawic na max ogrzewania i po paru chwilach jest cieplutko jak w domu :D co do wentylacji i chłodzenia, no cóż klimatyzacji nie ma ale za to szybysie otwierają:)
~LafarM
Sedan 1.6 70KM 51kW
Naprawę dobra wentylacja i ogrzewanie. Nigdy nie było problemów z ogrzewaniem, a wentylacja też OK. Poza zabudowanym nawet przy największych upałach przy prędkości 110-120km/godz auto ładnie schładzało się mimo zamkniętych okien.
~Marek
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Bardzo dobrze... Ogrzewanie najlepsze jakie miałem do tej pory w samochodzie. Włączamy silnik i już po 3 minutach zaczyna lecieć ciepłe powietrze z nawiewów. Dla mnie jest super... W lato też nie jest gorąco, w sam raz.
~Mateusz
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Podobno w starych vw często psują się przełączniki zmiany obrotów dmuchawy, ale u mnie dzała. Jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o ogrzewanie. W lecie dużo daje szybrdach (tyle że, u mnie przepuszcza kiedy pada, coś za coś)
~markiej@kki.net.pl
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Zadnych problemow z odparowywaniem szyb. Troszke wolno nagrzewa sie w zimie (jak na moj gust). Ogrzewanie tylnej szyby dziala szybko. Jesli chodzi o nawiew w lecie, to tez jest ok. No ale oczywiscie do kilmy to mu daleko.
~Kuba
Sedan 1.6 70KM 51kW
W mojej wersji brak filtru kabinowego. Prz wjechaniu w chmurę pyłu wszystko leci na twarz, ale są patenty i na to. Szyby też lubią zaparować jak to w starszym aucie.
~Jaklas88
Sedan 1.8 90KM 66kW
Brrr!... Uświadomił mnie o tym pasażer, który marudził, że wieje ale chłodem. Trzeba będzie poszukać usterki. Podejrzewam termostat. Na obronę bliźniaczy golf pasażera daje ciepłem
~kEzman
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Byłoby doskonale gdyby nie brak klimatyzacji, ale z drugiej strony, które auto tej klasy miało klime w tamtych latach.. Ogrzewanie zawstydza większośc nowych aut.
~Bardal
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Wiatrak cichy i przy tym bardzo skuteczny. Nawiewy wszędzie tam gdzie być powinny, Może jedynie brakuje nawiewu jednocześnie na szybę i twarz ale póki co nie odczuwam tego.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta II
9,5
10,1
~Prej
Sedan 1.8 i 107KM 79kW
Jest ok. Latem dmucha, zimą grzeje. W niektórych używanych autach może być problem z nagrzewnicą. Nowa nie jest droga, a znacznie poprawi komfort jazdy zimą.