Ocena kierowcy - Volkswagen Jetta II

tiger from Jetta, 17 lat temu
Rok produkcji 1990
Volkswagen Jetta II 1.6 70KM 51kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
Auto wykonane z niemiecką precyzją. Bardzo rodzinne ale potrafi uszczęśliwić samotnych jeźdźców. Moja JumboJetta jest idealna :-)) nie zamienie na nic innego (może tylko wstawie kiedys silnik 1,9 TDI from VW)
Silnik bezawaryjny a wszystkie części są za grosze. Cichutki i zrywny. Można się ościgać chociaż w dolnym zakresie obrotów słabo. Na wysokich mamy ciąg (zarówno mocy jak i benzyny):-)
Żadnych problemów. 5 bieg używany jako nadbieg. Dobre zgranie z tym silnikiem.
Bardzo dobre trzymanie na zakrętach ale tylko wtedy gdy nie ma sie załadowanego tyłu. Wygodnie jak na 16 latka.
Widze to co chcę widzieć. Sczególnie dlatego że to kanciak i wiesz gdzie sie kończy (może poza tyłem)
Jak to VW
Nie narzekam. Rozgrzewa mnie jak latynoska pieknośc w lecie troszke gorzej ale mam szyberdach.
Jak limuzyna...................................................... tam daleko też jest miejsce a bagaznik uuuuuu 500l
Cichutki silnik jeśli nie ciągnie się na wyskokie obrotu. Słychac trochę szum opon i wiaterek... w końcu takie są kształty
Mogłoby być lepiej ale na czasy w którym ją produkowali to bardzo dobrze. Można zejśc w średnim do 7,2litra przy bardzo oszczednej jeździe... Spalanie rekompensuje niskimi cenami częsci i kosztów napraw. Taniej to chyba tylko stary Fiat
W tej cenie nic tak dobrego nie znajdziesz. Chyba ze trafisz na dobra okazje. Ja tak trafiłem z Jetta i nie żałuję:-)
Niezawodnośc to najlepszy atut jeśli się dba o swoją JumboJette
Niezawodnośc to najlepszy atut jeśli się dba o swoją JumboJette