Oceny Volkswagen Jetta II 1.6 70KM 51kW 1986-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta II 1.6 70KM 51kW 1986-1992

~LafarM
Sedan 1.6 70KM 51kW
Pierwsze auto... Sentyment pozostał... Pomimo trzeszczących plastików, nie najlepszych klamek zewnętrznych i dużego przebiegu (myślę, że to auto miało dużo większy przebieg niż 120000km podczas zakupu) miło wspominam. bardzo oszczędne, jak żadne inne. 8l LPG/100km. Trochę za lekka i podskakująca na nierównościach. "Czy kupił(a)byś to auto jeszcze raz?" Aktualnie... gdyby miało klimatyzację, to chętnie jeździłbym nim po mieście. Na...
~Kuba
Sedan 1.6 70KM 51kW
Super samochód na pierwsze auto. Kupione za grosze (2000zł), jest niesamowicie trwałe i praktyczne. W aucie można zrobić remont generalny za pomocą młotka i śrubokręta. Wiadomo że auto ma 26 lat i coś musi się w nim popsuć bo nic nie jest wieczne ale części kosztują grosze a same naprawy większość majsterkowiczów zrobi sama.
~Paweł
Sedan 1.6 70KM 51kW
Samochód w stylu można powiedzieć retro. Kanciasty, rzadko spotykany już na naszych drogach (szczególnie w wersji coupe). Zdecydowanie wygląd wizualny poprawia obniżenie nadwozia. Seryjnie jest strasznie \"dziki\". Dla chłopaka z dziewczyna jest ok. Dla rodziny wersja 5 drzwiowa moim zdanie też nada się jak najbardziej. Prostota konstrukcji, wiele rzeczy można wymienić we własnym zakresie.
~tiger from Jetta
Sedan 1.6 70KM 51kW
Auto wykonane z niemiecką precyzją. Bardzo rodzinne ale potrafi uszczęśliwić samotnych jeźdźców. Moja JumboJetta jest idealna :-)) nie zamienie na nic innego (może tylko wstawie kiedys silnik 1,9 TDI from VW)
~dygus@op.pl
Sedan 1.6 70KM 51kW
samochod super w niemczech nazywany samochodem starszych panow, jezdielm wieloma samochodami i niezamienilbym sie nawet na niektore nowe modele. latwo dsostepne czesci na tuning dla mlodych jedyny mankament to tylnia polka trzeba wycinac dobar wycinarka aby wstawic duze glosniki. jednym slowem kocham ten samochod. Trzeba poprostu o samochod dbac i go pielegnowac i nie rzydzic pieniedzy na olej kupowac jak najlepszy.
~ADAM/VW
Sedan 1.6 70KM 51kW
TO DRUGA MOJA JETTA, PIERWSZA JETTA I Z `81 DIESEL SPOWODOWAŁA ŻE WYBRAŁEM NASTĘPNĄ PIĘKNĄ I KANCIASTĄ Z SZEROKIMI ZDERZAKAMI.WARTA SWOICH PIENIĘDZY JEŚLI TRAFI SIĘ NA DOBRY EGZEMPLARZ JA MAM SKŁADAKA ALE ZUPEŁNIE NIE NARZEKAM, NAJWIĘKSZA ZALETA BAGAŻNIK, A MYŚLĘ NA PRZYSZŁOŚĆ O VENTO. POLECAM
~Marek
Sedan 1.6 70KM 51kW
Wcześniej jeździłem fiatami 126,125, Polonezem z 1995, ostatnio Eskortem z 1994. Jestem zadowolony z Jetty. Tani w utrzymaniu, przestronny, wygodny ... Troszke kanciasty ale to mi się podoba. W porównaniu z Polonezem mniej awaryjna, z Eskortem Jetta to staruszek ale jest TAŃSZA a dla mnie to ogromny plus. Jetta zaspokaja moje potrzeby i wymagania co do samochodu najtańszym kosztem i dlatego jest dla mnie najlepsza.
~-hncl-
Sedan 1.6 70KM 51kW
Dobre auto, nic tylko jeździć w tym wieku i za te pieniądze nic lepszego. Wolę starszą jette niż nowszego fiata czy forda.
~mathis
Sedan 1.6 70KM 51kW
Auto trwałe, pojemne i niezawodne a przy tym mało wymaga z portfela kierowcy ;)
~lepik
Sedan 1.6 70KM 51kW
Miała być tylko na chwilę, od 2 lat prawie nosiłem się z zamiarem sprzedaży, ale w tym roku uczucia znowu odżyły i trochę o nią zadbam. Chyba, że padnie to pojedzie na plac;)