Oceny Volkswagen Jetta II 1.6 D 54KM 40kW 1984-1992

Volkswagen Jetta II 1.6 D 54KM 40kW 1984-1992 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta II 1.6 D 54KM 40kW 1984-1992

~Adam
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Jak na 34 letnie auto spisuje się dobrze. Jest całkiem komfortowo i pewnie się prowadzi. Silnik moim zdaniem jest trochę za słaby na tę budę, ale odwdzięcza się bezawaryjnością. Jetta nadaje się jako auto do jazdy na codzień (jak w moim przypadku) jak i auto na niedzielne przejażdżki na złoty
4,1
~bubu
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Jetta to bardzo dobry samochód,jest w miare wygodna,komfortowa i bardzo niezawodna.Dyskusyjnie ludzie podchodzą do jej wyglądu,ale mnie osobiście sie podoba.Gorąco polecam!!!!/jeżeli ktos stawia na ekonomike diesel to świetny wybór
~Marek
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Jetta, może i nie jest ładna, ale za to obszerna, tania w utrzymaniu(części tanie jak marzenie i łatwo dostępne), trwała, i ten bagażnik. Z Dieslem 1.6 jest też bardzo ekonomiczna, a zdarza się że te silniki przejeżdżają nawet i ~500 000 km bez remontu. Jeśli ktoś chce wiedzieć, coś więcej o tych samochodach to polecam stronę www.jetta.prv.pl
~piotrek
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
jest to moje pierwsze auto ktorym tak długo jezdze a pierwszej milosci sie nie zapomina.dbam o nią stoi w garażu.
~Mateusz
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Samochód tani w zakupie, super ekonomiczny, , prosta konstrukcja, trwałość i niezawodność. Tanie części i łatwo dostępne. Mało dynamiczny silnik.
~bendzi40@wp.pl
JAK NA TAKIE STARE AUTO PEŁNOLETNIE-JESTEM ZADOWOLONY
~Lucas !NO! Tdi / lucuti@interia.pl
TE KAŃCIASTE KSZTAŁTY-teraz robią ochydnie okrągłe auta:(((((((
~Przemo@poczta.fm
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
kupiłem bardzo dobrze utrzymane auto, przy odpowiedniej obsłudze posłuży jeszcze lata
~sebastian.begierski@wp.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
idealne auto następne będzie vento albo passat, koniecznie na gaz i najlepiej z automatem a jak bedzie syncro to bede najszczęsliwszym fanem marki volkswagen
~Mlody volkswagenjetta@box43.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Zapraszam na moją stronę poświęconą Jettce www.volkswagenjetta.prv.pl Samochód jest poprostu super, dobry i tani w utrzymaniu.