Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2014-2017 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Moje przebiegi: 75% trasa i 25% miasto (Warszawa). 5.3 uzyskałem na trasie+wyjazd z Warszawy 150 km ze średnią prędkością 70 km/h. 4,8 - to tylko trasa, prędkość średnia 65 km/h. 6.7 - po mieście, poza godzinami szczytu. Jeżdżę jak "emeryt", hamując silnikiem i stosując się do wskazań komputera. Spalanie wg komputera to -0.2 l/100km wg tego co jest przy dystrybutorze. Pomiary wg komutera: przy 80-100 km/h - 4.7l, 100-120 km/h 5,5...
~p.
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Spalanie paliwa naprawdę zaskakuje na plus. No i zmora silników benzynowych turbodoładowanych - przy 20 tyś musiałem dolać 700ml oleju. To nie jest jakaś duża ilość, ale chyba w nowych autach to zaczyna być standard, że kontroluje się również olej. Plus za kontrolkę niskiego poziomu oleju, niezależną od ciśnienia oleju.
~Hr
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Średnio pali w zimie ok. 8 l. Mam nadzieje, że nauczę sie jeździć bardziej ekonomicznie. Przy niskich obrotach 1500 spada spalanie. Sadzę, że średno w miescie bedzie palić ok. 7, poza miastem spalił ok. 5 przy szybkiej jeździe.
~RD
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Tanie ubezpieczenie. Niedrogie przeglądy. Niskie spalanie. Utrzymanie auta (pomijając utratę wartości) kosztuje mnie niej niż utrzymanie starej Corsy C na gaz.
~Paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Na razie poza zakupem, ubezpieczeniem i rejestracja nie poniosłem żadnych innych kosztów. Ale auto mam krótko wiec nie będę się wymądrzał.
~kuchar
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Dojazdy do pracy 11km do sklepi 2-5 km trasa 2x110 km ze zbiornika i tankowania spalani 6l/100km
~paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jedyne koszty jakie ponoszę obecnie to zakup paliwa oraz myjnia. No i doszła wymiana opon na letnie.
~jetta
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
przegląd (wymiana oleju i filtrów ) w ASO to koszt około 350 zł.
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting