Oceny Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2014-2017

Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2014-2017

~RD
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Opinia po 4 latach i przejechaniu 55tys km. średnie spalanie 5,7 l /100km. Trasa/miasto 50/50. Na rogach krajowych (80-100km/h) spalanie poniżej 5l a nawet kilkukrotnie w okolicach 4,2 l/100km. Autostrada 140-150km/h spalanie 7l/100km drogi ekspresowe 5,5 l/100km. Super oszczędne auto. Zero problemów. Autem podróżuję z rodziną (4 osoby) + zawsze bagaż. Serwis w ASO (dość drogi). Olej wymieniam co roku a nie jak wskazuje komputer co 2 lata lub...
~Paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Mam auto od 2 tygodni ale już na początku chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami. Bardzo fajne auto, duże, wygodne, pakowne i dobrze wykonane. Stylistyka - kwestia gustu, na pewno eleganckie zwłaszcza w wersji comfortline. Silnik mimo małej pojemności 1,2 w zupełności wystarcza do sprawnego poruszania auta przy naprawdę rozsądnym spalaniu. Moim zdaniem to auto które kupuje się z rozsądku, idealne dla 4 osobowej rodziny. Auto ma dodatkowo...
~Wowik2
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto nie zawodne bez obsługowe jestem bardzo pozytywnie zaskoczony spalaniem jak i bez awatyjnością autka ,wiem co mówię bo mam jeszcze jedno innej marki auto poprostu masakra, Polecam w ciemno ten model i tą markę
~jetta
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Wygodne, ekonomiczne i ciche auto. Na trasie trzeba redukować biegi aby w miarę bezpiecznie wyprzedać. Bardzo dobre wyposażenie i dość danie przeglądy ASO (Skoda). Bardzo niskie spalanie przy prędkościach 80-100 km/h spokojnie można zejść na trasie poniżej 5l. Kilkukrotnie udało mi sie uzyskac spalnie 4,3 l/100 km na drogach krajowych przy ponad 100 km trasach.
~p.
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Kolejna opinia po przejechaniu 20 tyś km. Auto sprawuje się doskonale, drobne usterki zostały usunięte w ramach gwarancji w serwisie. Ostatnio przejechało z pełnym obciążeniem (5 osób plus bagaż) i non stop włączonej klimie ponad 3 tyś km w ciągu tygodnia - wyjazd na południe Chorwacji), i odwdzięczyło się spalaniem średnio 5,8 litra co uważam za naprawdę świetny wynik, zwłaszcza że po autostradach, górskich drogach itp.
~paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Kolejna opinia po przejechaniu 10 tyś km Auto spisuje się rewelacyjnie, pojawiły się jedynie drobne trzaski na większych nierównościach w okolicy słupków między drzwiami. Podejrzewam, że kwestia przesmarowania zamków. Poza tym auto jeździ tak poprawnie.

Volkswagen Jetta VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radek
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Idealne auto na trasę dla rodziny 2+2. Ciche do 120 km/h. Bardzo praktyczne i intuicyjne. pojemny bagażnik (510 l). Bardzo dużo miejsca w środku. Na mały minus zawiasy w bagażniku wchodzące w przestrzeń bagażową.
~Hr
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nowa Jetta jest dobrze wykończona.Jest to bardzo cichy samochód. System start-stop jest nizauważalny w trakcie jazdy, ale obniza zużycie paliwa. Duzy bagażnik, doskonale trzymające i wygodne siedzenia. Duzo miejsca u tyłnych pasażerów. Samochód miło mnie zaskoczył. Jestem ciągle pod jego wrażeniem.
~kuchar
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Dojazdy do pracy 11km do sklepi 2-5 km trasa 2x110 km ze zbiornika i tankowania spalani 6l/100km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Jaro
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
po paru dniach od odebrania nowego auta z salonu 3 na 4 lampy zaczely parowac. ASO na to- to normalne i nie podlega wymianie ani naprawie. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting