Ocena kierowcy - Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting

Willi, 5 lat temu
Silnik 1.4 TSI 125KM 92kW
Rok produkcji 2014
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Silnik : oszczędny i na razie bezawaryjny ma ma wystarczającą moc do wygodnego przemieszczania się po mieście i poza miastem.
Bardzo fajne auto, dobrze wyciszone, pojemny bagażnik, silnik zrywny i mało pali jak na te gabaryty. Podróżuje dość dużo po drogach ekspresowych i autostradach i jak na razie nie mam większych uwag do samochodu. W mieście tez spełnia oczekiwania moje i rodziny pojemny bagażnik na zakupy i do przewozu bagaży pomaga w codziennym użytkowaniu. Zawieszenie akceptowalne dobrze wybiera nierówności nie dobija. Rodzina jak do tej pory zadowolona.
dobry do tego samochodu, spełnia moje oczekiwania
bardzo dobrze pracuje biegi wchodzą bez problemowo, nie zacina się.
jest dobry, dobrze wybiera nierówności, nie jest za twardy , na zakrętach przewidywalny
lakier trochę cienki ale jakoś daje rade, trzeba uważać na myjni.
dobrze widać w każdym kierunku, może trochę gorzej do tyłu ale mam kamerkę cofania i daje rade, żona też nie ma większych problemów przy cofaniu i parkowaniu tyłem.
dobrze, wszystko pod ręka i nie ma problemu z obsługa, może tylko więcej schowków by się przydało ale to taka mrzonka.
w aucie klimatyzacja działa dobrze i do ogrzewania tez nie mogę mieć zastrzeżeń. Może trochę za wolno zimą nagrzewa się wnętrze ale nie jest źle.
bardzo dobrze miejsca jest pod dostatkiem nikt nie narzeka na ciasnotę, bagażnik ustawny może tylko zawiasy klapy przeszkadzają przy większych pakunkach
troszkę słychać szumy z opon przy większych prędkościach ale ja się przyzwyczaiłem i nie przeszkadza mi to
no jak to tej pory to tylko sprawy eksploatacyjne, hamulce, zawór klimatyzacji i takie nieistotne drobiazgi. Ceny części poza ASO dobre i można wytrzymać. Większych wydatków nie było.
Cena wysoka i jakość dobra, wiadomo tanio nie jest ale liczyłem się z tym przy zakupie.
zawór klimatyzacji ale bez problemu serwis załatwił problem w jeden dzień i wszystko działa do dzisiaj.
do tej pory nic się nie zadziało i bardzo się z tego cieszę.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI 125KM 92kW [l/100km]

5,7