Lista ocen Volkswagen LT II (46) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Gdy kupilem go przy przebiegu ok 190 tys wymieniłem kompletny rozrząd+pompa wody ( częsci ok 500 zł ) , koło pasowe (350zł) - lubi padać po 200 tys ;) , wymiana łożyska podstawy Visco , rolek prowadzących i napinacza paska ( ok 400 zł) świece żarowe przed zimą , koszty eksploatacyjne - olej z filtrami i paskiem wymieniany co 20 tys km ( według ksiązki powinien byc co 22,5 tys)
~ROBO
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Klamka wewnętrzna bocznych drzwi rozsuwanych zacina się od nowości i tylko ja wiem jak je otworzyć od wewnątrz pasażer ma z tym kłopoty,sprzęgło wentylatora też musiałem wymienić oraz dmuchawę nawiewu pojawiły się również problemy z zamkami drzwi(wszystkimi)
~krakusiak
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Dziwne, ale z małych rzeczy niewiele się psuło, w sumie drobiazgi: zaczep reflektora, zwarcia w instalacji oświetleniowej wnętrza, raz po wymianie klocków i tarcz hamulcowych zapiekł się prawy przedni klocek i zjechał nową tarczę.
~Romanolo
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
Na desce rozdzielczej przepalają się żarówki pod wskaźnikami, boczne na karoserii (nagminnie) pomarańczowe lampki też. Zepsuła się kratka wlotu powietrza (niesamowity patent-a wydaje się że ten szczegół to pestka).
~piotrekpdgr
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
naprawialem silowniki drzwi bo centralny nie lapal, moglby byc lepiej rozwiazany mechanizm linki gazu , plastiki sie nie sprawdzaja , szczegolnie gdy zabraknie gazu na autostradzie w Austrii ;)
~z
Furgon 2.3 143KM 105kW
Auto kupione w Dani.Jeżeli wierzyc sprzedawcy 1,5 roku stał bez ruchu.Wymieniłem uszczelkę i pęknięta głowicę na samym początku tuż po założeniu gazu i od roku spokój
~Sachir
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Powiem szczerze,ze spejalnie nie musze w nim dotykac pierdół:)Wystarczy po pracowniku go porzadnie umyc bo jest za glupi jak to robotnik zeby go umyc jak swoje bo ma to w dupie!
~Bałtek
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Raz i tylko raz !!! Wracał na lawecie bo się imobilajzer zespół i jak to stwierdzili że to była ostania elektroniczna części w tym silniku:)
~Adam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Brak. Może tylko pojawiające się czerwone plamki tu i ówdzie. Kiedy wreszcie busy pójdą w ślad za osobówkami i będą miały cynkowane blachy?
~SLAWEK
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
JAK DLA MNIE SUPER ZAZNACZAM NA ZWYKLEGO LT 35 BEZ JAKIS WZMOCNIEN LADOWALEM 4.5 TONY TAK NIE POMYLILEM SIE 4500 KG TO MOJ REKORD I NIC MI SIE NIE PRZYTRAFILO