Lista ocen Volkswagen LT II (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kezak 72
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Miałem SPRINTERY i TRANSITY (wszystkie z salonu z Niemiec)ale do VW nie mają startu zwłaszcza SPRINTER krórym jeżdzi się troche jak STAREM 200,i VWnie pali tyle co sprinter czyli od10 wzwyż,ale w końcu to amerykanskie auto wiec może.Co do VW lt 35 to poczytaj szczegóły kometarza.
~Sachir
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Kosztowal jakies 80tys.zl i zaluje,ze tyle za niego dalem!Przjemnosc z jazdy srednia,nawet kubatura jest beznadziejna!!!Iveco daily jest szersze,wyzsze i bardziej przystosowane do ciezkich rzeczy a LT jest dobyr dla kogos kto wozi klocki lego ech
~13tuja1@wp.pl
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
jezeli chodzi o jakosc to u mnie jest na pierwszym miejscu,pozniej sprinter,a jezeli chodzi o peugota,citroena,fiata ;- wlosi i francuzi powinni wziasc sie za robienie pizzy i makaronu,bo to im chyba tylko wychodzi najlepiej,-te auta sa juz zepute w katalogu!
~ROBO
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Jak jeżdzi to jest dobrze gorzej jak się coś zepsuje,części w ASO są niebotycznie drogie proponuję kupować zamienniki lub z rynku wtórnego ale tylko takie które nie wpływają na bezpieczeństwo jazdy.
~SŁAWOMIR BRYZEK2
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
NIE TANI,ALE WART UWAGI MYŚLĘ ŻE BEZKONKURENCYJNY,NO MOŻE SPRINTER DEPCZE MU PO PIĘTACH,ALE................SUBIEKTYWNA PEWNIE TO OCENA,ALE JA+LT
~Romanolo
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
Gdyby nie to że kupiłem to auto nowe, okazyjnie prawie w cenie modelu z motorem 2,4 to bym suchej nitki jakże mokrej krytyki na tym aucie nie zostawił.
~koli214
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
za przyzwoite pieniądze otrzymujemy auto dobrze znoszące trudy codziennej jazdy z obciążeniem po polskich drogach
~Adam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Wydaje mi się, że jest dobrze. Może VW jest trochę droższy od konkurencji, ale w moim przypadku opłaciło się. Mam auto bezawaryjne.
~krakusiak
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Nie tanie auto, dość dużo pali, jakość niby nie najgorsza ale 2 duże usterki przed 200000km to trochę za dużo.
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Cena jak zwykle, nigdy nie będzie dobra. LTek nigdy nie był tani w porównaniu z konkurencją, ale walorami też góruje.