Lista ocen Volkswagen LT II (49) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bałtek
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Miękko jak na dupie Jennifer Lopez. Przedni resor robi robotę. Ceny śmieszne. Całe zawieszenie kupiłem za 1700zl i to nie chinole. Najczęściej wywala sworznie wahaczy ale dopiero jak mi wymieniają opony to to widać, tak to nie czuć
~SŁAWOMIR BRYZEK2
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
super,mam juz zrobione osobiście ponad 120tyś(og.217tyś) i tylko wymieniłem tuleje gumowe drążka reakcyjnego i końcówki drążków,reszta o.k.jak na nasze drogi to rewelacja.właściwości jezdne bez zarzutów,
~Robsik
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Trochę go rzuca po drodze jak jest pusty. Po dociążeniu ok. Proste zawieszenie więc nie ma się co psuć I O TO CHODZI. Auto ma zarabiać, a nie stać na warsztacie.
~Autoruso
Furgon 2.8 TD 131KM 96kW
Typowy układ jezdny sprintera i lt. Raczej niezawodny. Zawieszenie toporne i trwałe. Przekładnia kierownicza-typowe bolączki tego modelu.
~slawekpawlicki@wp.pl
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Jeżdziłem wieloma busami i układ jezdny jest taki sam.Można powiedziec że lepszy od Sprintera dlatego że eltek jest bardziej stabilniejszy i bardziej sztywny.
~Romanolo
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
nawet na polskich drogach nie tak często trzeba wymieniać końcówki drążków (w przeciwieństwie do Mastera). Właściwości lokomocyjne bardzo dobre
~koro
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
czego oczekiwać o ciężarówki na polskich drogach spisuje się dobrze. niedawno pękł mi resor przód i wymieniłem amortyzatory.
~Tomek Wołomin
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
zawieszenie ok tylko trzeba uwazac aby nie przesadzic zbyt duzym cieniniem w oponach ja tankuje 2,8 z przodu i 4,2 z tylu o komfort ok
~Rafał Sz.
Furgon 2.5 SDI 75KM 55kW
Trzyma się drogi stabilnie choć przy hamowaniu z dużą wagą ciężko utrzymać go w prostej linii (nie chodzi tu o zbieżność, lecz drogi.
~MJ
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Jak na busa OK , najlepiej jednak z jakims ladunkiem bo pusty i koleiny to juz klopot (zwlaszcza twardszy LT 35)