Oceny Volkswagen LT II 2.8 TD 158KM 116kW 2000-2006

Volkswagen LT II 2.8 TD 158KM 116kW 2000-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen LT II 2.8 TD 158KM 116kW 2000-2006

~2250adrian
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
Pierwszy taki niezawodny dostawczak, mocny, trwały, zero problemów. Piszą tutaj o wtryskach, o Bóg wie o czym... czytam i wierzyć mi się nie chce, serio !! Mam swoje auto już 7 lat, upiłem z przebiegiem 245 000, teraz ma 370 000, wtryski żyleta, dwumas, sprzęgło żyleta, silnik igła. Nie zamieniłbym go na żadne inne auto.
3,2
~Romanolo
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
Na tle innych dostawczków wypada i tak nieźle. Chyba na 2-gim miejscu za Sprinterem.Choć często wiele zależy od egzemplarza. Gdyby nie te wtryskiwacze byłoby autko całkiem o.k. Tak jak egzemplarze z motorem 2,4. One przy swojej cenie i niezawodności b.dobrego silnika chyba wśród dostawczych są nr 1.
3,3
~m_wiacek@vp.pl
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
auto kupiłem we wrześniu wtryski poleciałe poraz pierwszy w grudniu i od tego czasu wymienili mi już 8 wtryskiwaczy. a w serwisie twierdzą, że to nowość. szukam osób które mają ten sam problem. bo w niemieckim serwisie twierdzą, że w tym silniku ten problem jest nagminny.
~Adi
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
Biegi wchodzą jak w starze miałem już kilka transporterów ten wypada najgorzej. (Skrzynia biegów)
~AndrYou
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
głośny ale ma swoja moc co zapewnia mu elastycznosc (Silnik)
~506584864
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
u mnie spisuje sie dobrze,przez 2.5 roku wymieniłem tylko napinacz za 800. przewznie przewoże ładunki ok 4 ton, i nie było nigdy tak zeby brakło mu mocy!!! ten samochód ma chec do jszdy!!! bez porównania do 2.5tdi,dla mnie to bezsilny wół!!! polecam serwis www.bajron.pl(maja dobre czesci w dobrej cenie, które szybkoi tanio wymienią) każdy samochód jak kupisz (objętnie jakiej marki)zjeżdzony bedzie sie psuł!!! ja osobiscie nie zamienie mojego... (Silnik)

Usterki Volkswagen LT II

Volkswagen LT II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~VW LT 35 2,8 TDI
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
silnik 2,8 tdi totalny szrot 120 000 tys km wtryskiwacze,zawory ,kolo dwumasowe, cale sprzeglo wszystko do wymiany cieknie z niego wszedzie ,2x uszczelka pod glowica,2,5tdi to jest cos a nie 2,8.,Ma kopniencie zaj,pali 9-10l malo ale co z tego jak silnik to niewypal!!! (Silnik)
~wojtek
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
koles nigdy pewnie nie jechales LT dlatego tak duzo mowisz. gdzie sprinter do LT. przeciez sprinter to slabiutki dostawczak. ale skoro tak mowisz to musimy sie kiedys spotkac na trasie. wtedy poznasz jaki zapach maja spaliny LT!!!!!!!!!! (Silnik)