Lista ocen Volkswagen Lupo (110) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Hatchback 3d 1.4 i 60KM 44kW
Autko pali mi w granicach 6,9-7,1. Jazda 50/50 (miasto/trasa). Kupiłem je w lipcu. Przejechałem dotychczas jakieś 2 tys. km. Zawsze tankowane "pod korek". Większość na klimie. Silnik 1,4 AUD.
~vighter
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Koszty utrzymania są na dość niskim poziomie, zważywszy, że praktycznie ograniczają się do lania paliwa i wymiany oleju. Oczywiście, zdarzają się również kosztowniejsze naprawy, jednak są to jednorazowe
~pylek
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Spalanie w mieście w zimie 4.8l/100km, lato 4.4l/100km. Spalanie trasa od 3.5l/100km do 4l/100km. wiecej sie nieda!!!! Średnio na trasach w górach, po mieście i po kretych drogach ok 4.3l/100km!
~pinio
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
rozczarowany jestem dynamiką ale za to jak zajade na stacje to odrazu humor mi się poprawia spala mniej niż mój były samochód maluch, dla oszczednego kierowcy rewelacja a jeszcze przy spokojnej jedzie
~margolcia
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Przez 4 lata mój wkład był naprawdę niewielki, nie zawiódł mnie nigdy, po za drobnymi wymianami fitrów, oleju czy układu hamulcowego/ zawieszenia, naprawdę polecam na każdą kieszeń!
~Billy
Hatchback 3d 1.4 16V 75KM 55kW
Cóż, troszkę zdzwiły mnie koszta naprawy skrzyni biegów, podnośnika szyb, regulacji sprzęgła. Usterki co prawda zdarzają się sporadycznie, ale jak już to czasem jest naprawdę drogo.
~sylwek j
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Pali niewiele - około 4 do 4,5 litra ON/100km.Naprawy: wymiana czujnika od kierunkowskazów, czujnika ABS i przedniej szyby, a reszta zgodnie z zużyciem eksploatacyjnym
~Pio
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Zeby autko z takim malym silniczkiem rozpedzic to trzeba troche wcisnac pedal gazu, wiec po miescie moglby palic mniej,ale nie mozna narzekac. Trasa 5-6L, w miescie 6,5L
~beniobenio
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
w trasie 3,0 l/100km to chyba wysmienity wynik. miasto max 3.8. Średnio 3.4-3.5 l/100km. Na zbiorniku udalo mi sie przejechac 1000km !!!!! koszt 120 zl !!! Taniej niz PKESEM !!!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Lupo
7,1
~tusiex@gmail.com
Hatchback 3d 1.4 TDI 75KM 55kW
Po silniku 1.4TDI i 90KM spodziewałam się trochę mniejszych kosztów... Po mieście pali do 8l, na trasie natomiast niecałe 5l. Lepiej dłużej i szybciej, niż ciułac się po mieście nim :)