Lista ocen Volkswagen Lupo 1.0 50KM 37kW 1998-2005 (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PGN
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
bardzo wydajny system ogrzewania, mimo małego silnika, dość szybko się nagrzewa, nawiewu zimnego powietrza nie miałem okazji jeszcze sprawdzić ale bądźmy dobrej myśli, posiadam wersje Collego i zapewne brakować będzie troszkę latem klimatyzacji.
~Ptrrk
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Grzanie dziala bardzo szybko, w zadnym aucie ktorym jechalem srodek nie nagrzewal sie tak szybko jak w lupo. Na zime na pewno jest to bardzo duzy plus, NIe trzeba dlugo marznac zanim auto zacznie grzac czlowieka.
~pioset@orange.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Nie mam klimy co mi odziwo w tym modelu nie przeszkadza. W zimie silnik nagrzewa się zadowalająco szybko co znacznie poprawia komfort jazdy. nie wiem jak sprawa wygląda w silnikach o większej pojemności.
~herbu
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Klimatyzacji nie ma, ale za to są duże szyby, więc auto łatwo i szybko można przewietrzyć. Ogrzewanie za to działa idealnie - zimą już po kilometrze zaczyna być ciepło.
~lukszalony
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Silnik bardzo szybko się rozgrzewa, przez co w zimę szybko robi się ciepło. W lato, ze względu na brak klimatyzacji jest gorzej, ale sytuację ratuje składany dach
~christo
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Nie wiem czemu niektórzy piszą żę mają problemy z parowaniem szyb z szybkim nagrzewaniem- umnie odparowanie jest ekspresowe i tak samo jest z nagrzewaniem
~foxy7
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
ogrzewanie ok ale panowie z Wolfsburga moze w koncu czas na nauke np od Fiata jak radzic sobie z parowaniem szyb w środku bo ten feler maja VW od lat!!!
~Adam
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Na temat klimatyzacji się nie wypowiem, natomiast zimą ogrzewanie jest bardzo dobre. Niestety trudne odmgławianie przedniej szyby.
~Robert
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Szybko się nagrzewa, wszystkie nawiewy są umiejscowione doskonale. Nawet nogi. Szyba przednia też owiewana jest równomiernie.
~vighter
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Chwila moment i cała para znika z szyby. Nieocenione zwłaszcza wiosną i jesienią. W zimie z kolei dość szybko się nagrzewa.