Oceny Volkswagen Passat B3 Kombi 1.6 TD 80KM 59kW 1988-1993

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B3 Kombi 1.6 TD 80KM 59kW 1988-1993

4,1
~piotxsinski@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
passat GT 4x elektryczne szyby Silnik 1,6TDI troche słaby jak na kombi, ale 175km/h jeszcze z niego wycisnąlem, jak go kupiłem to miał 170tyś przebiegu ale to niemożliwe przy 19letnim samochodzie :P teraz ma 265 tyś ale jeszcze sie trzyma od zmiany do zmiany dolewam niecały litr i to dlatego że troche cieknie z pod obudowy zaworów i turbosprężarki. w ciągu 2 lat poszły mi 2 akumulatory kager i centra teraz mam boscha ale to chyba wina sprzętu...
~1,6Tdi
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Silniczek 1,6Tdi jest super,mało pali,a przy tym dynamiczny,w końcu to najmocniejszy z diesli w passacie b3,części taniutkie,silniek nie do zajechania tak ja w golfie II ,auto na długie i krótkie trasy wyśmienite,przestrzeń ogromna,nic się nie psuje.
~ŁukaszBP
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Auto ma 15 lat, ale trzyma się lepiej niż 5-letnie auta niektórych marek europejskich. No i zapomniałbym o zasięgu ( bak ma ponad 100l (tylko w kombi);)więc łatwo obliczyć ->1900km bez tankowania to norma.
3,5
~banan
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
samochód nie miał poważniejszej awarii.Jeżdże codziennie do pracy ok. 70 kilometrów w jedną stronę i jest bardzo wygodny. Samochód praktycznie nie do zdarcia, ma bardzo dobre opinie wśród fachowców.Jest trochę za głośny przy prędkości powyżej 120 km/h. Jedyny problem to ogrzewanie w zimie przy temperaturach poniżej -10 stopni,ale nawet nie zagladałem do nagrzewnicy a pewnie jest zapchana.Pozdrawiam wszystkich użytkowników Passatów
~sznajder51@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Jestem zadowolony z autka zmienie też na passata ale nie długo bo ten jest jak nowy zamierzam zrobić remont silnika bierze troszke olej,Koszt naprawy u mechanika wyniesi mnie 1000 zł z częściami (pasek rozżądu,napinacz rozżądu,pierścienie na tłokach,uszczelniacze na zaworach.kpl. uszczelek,olej)
~marinex2@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Passatem 1984 przejechałem 200 tys km (jeszcze go mam) i było mi trudno się przestawić na 1991. Tym juz 85 tys. i w końcu go polubiłem, ale gdy wsiądę do starego Passata to niestety to jest to! Wiele doskonałych rzeczy zapomniano przenieść do nowszej wersji. Ale! Następny też będzie VW Passat!!!
~zuk_1973@o2.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
jak na swój wiek i ilość przejechanych kilometrów oraz innych czynników to doskonale. Auta produkowane obecnie nie wytrzymałyby połowy tego co mój passat
~Przemo
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
polecam super dobre i w miare tanie jak na tą markę i wygodę jazdy
~dino217@o2.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
dobre dla kazdego moze nie dla lesniczego ....;) bo do lasu to szkoda takiego fajnego autka:D
~grzegorz_gałuszka
Volkswagen Passat B3 Kombi