Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 D 68KM 50kW 1989-1993 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
wentylacja jest po prostu \"za*bista... no ale podobno każdy diesel ładnie daje cieplo :) powiem wam tyle.. jest zima temperatura teraz potrafi spadać poniżej 8 stopni a ja bez kurtki na cieńkim sweterku czuje sie dobrze a to oczymś swiadczy :) latem tez nie narzekałem na nawiew zimna
~Frank Grey
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Ogrzewa super, chłodzi też dobrze (nie mam klimy) Niestety, wadą jest plastikowy panel sterowania, który się psuje, łamie, nie działa. Steruję nawiewem ręcznie linkami, jednak chodzą tak ciężko, że dajcie spokój.
~Beton
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Bardzo szybko i mocno grzeje, usterkom ulega pokrętło od zmiany biegów nadmuchu (np. działa tylko na 4), naprawa w aucie trwa 5 minut, ale na pewno po jakimś czasie problem znów się pojawi.
~m696
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Wentylacja działa bez zarzutu. Natomiast ogrzewanie posiada mankament w postaci przytkanej nagrzewnicy, co ponoć jest częstą zmorą niektórych użytkowników.
~kalanchoe
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Bez klimy latem. Zimą dawał czadu aż się gałki potopiły. Po wymianie stopiły się następne.
~robin
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
samochód z otwieranym dachem (strowany elektrycznie) wentylacja i ogrzewanie jak na auto bez klimy rewelacja
~Elzenek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
w lato brak klimy doskwiera ale w zime piekarnik w aucie na momencie
~naUCZYcieL gg 3903837
Jak ktoś wie jak dbać to jest dobrze i cieplutko nawet jak jest na dworze - 30
~siwy
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Szybko grzeje ale czasami coś nie styka
Volkswagen Passat B3 Kombi