Lista ocen Volkswagen Passat B3 (27)

3,3
~shorstky
Sedan 1.8 107KM 79kW
jak ma się wszystko zrobione to jest git i nie trzeba się martwić . Takie wiekowe auto nie nadaje sie na jazde powyżej 140km/h , nie ma sensu bo moze sie rozlecieć i znowu wydatki , ekonomicznie jeździ do 120km/h .
~mario 29 espańol
Kombi 1.8 107KM 79kW
naprawde dobre auto,wczeniej jezdzilem 190 i seatami ale passat mile mnie zaskoczyl.myslalem ze to o90spale przepakowane auto a tu niespodzianka(mila)
~Leszek
Sedan 1.8 107KM 79kW
Przy zbyt lekkim wciśnięciu sprzęgła slychać zgrzyt.Poza tym bez zarzutu. (Skrzynia biegów)
~Darek
Kombi 1.8 107KM 79kW
Krótkie biegi a to znaczy że trzeba się na machać, szczególnie w mieście. (Silnik)
3,7
~Ptack
Kombi 1.8 107KM 79kW
Super kompresja, odpala od razu także w mrozy. Moc na wielopunktowym wtrysku z takiej pojemności i rocznika imponująca (Silnik)
3,4
~Loks
Kombi 1.8 107KM 79kW
Nic specjalnego. Jako auto do ciorania nadaje się bo jest dość toporne i z silnikiem nie ma problemow. Ale ogolnie jest dobrze
~halabala25@wp.pl
Kombi 1.8 107KM 79kW
Jest to wspanialy samochod.Silniczek jest idealny.Malo spala ma bardzo dobrze przysieszeni, jest bardzo elstyczny.nie wiem jak mozna do takiego smaochodu porownac take zlomy jak np.opel vectra.
2,6
~pkosmicki
Sedan 1.8 107KM 79kW
Ciezko w Polsce trafic egzemplarz w dobrym stanie. Wiekszosc paskow to wytluczone trupy majace na koncie po pol miliona kilometrow i kilka ciekawych wypadkow. Sztuki sprzedawane w Polsce w 99,9% nie sa warte nawet zainteresowanie - co tu mowic o zaplaceniu nie malej sumki za ten "niemiecki ideal". Boje sie nawet wspominac o kosztach ewentualnych napraw i wbrew pozorom niskim poziomie awaryjnosci...
~hucior
Kombi 1.8 107KM 79kW
jest bardzo obszerny siedząc z tyłu jestem zachwycony przestrzenia myśle ze ten samochód jest stworzony dla mnie (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3
7,4
9,5
~marian80
Kombi 1.8 107KM 79kW
Niestety to jedyna rzecz która popsuła mi się dwa razy w ciągu 2 lat. Mianowicie nawaliłam mi maglownica. Szukając innej miałem spore problemy na szrotach bo wszędzie mówili "miałem alu już sprzedałem". (Układ jezdny)