Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B3 Sedan

shorstky, 18 lat temu
Rok produkcji 1991
Volkswagen Passat B3 Sedan 1.8 107KM 79kW 1988-1991 - Oceń swoje auto
jak ma się wszystko zrobione to jest git i nie trzeba się martwić . Takie wiekowe auto nie nadaje sie na jazde powyżej 140km/h , nie ma sensu bo moze sie rozlecieć i znowu wydatki , ekonomicznie jeździ do 120km/h .
silnik bez zarzutu dopuki nie zainstaluje sie LPG . Zaczyna chodzić niemiarowo.
czasami problem z wrzuceniem wstecznego.
Twardy ,czesto trzeba wymieniać lub dokrecać śrubu na tylnich łożyskach.
Jak się człowiek przyzwyczaji to się da wytrzymać.Ogólnie nie miałem problemu z parkowaniem, w mieście czasami trzeba zrezygnować z niektórych miejsc parkingowych ,bo to male auto nie jest.
wszystko pod ręką
zimą nawet nawet, ale latem do bani , gorąc taki że nie idzie wysiedzieć , polecam szyberdach.
zajebiście dużo miejsca
nie narzekam na halas , jedynie na odgłosy dochodzące z podwozia , potrafią doprowadzić do szału.
benzyny to nie wiem ile mi palił a gazu w mieście 11/w trasie 9.5 , naprawy są względnie tanie , części na rynku wtórnym jest dużo więc jest w czym wybierać
jakość wykonania nimiecka ,cena polska
zawieszaja sie wskazniki temperatury i paliwa ,
przy 250 tyś wymieniłem przednie i tylnie łożyska , tarcze chamulcowe , paski klinowe i rozrządu , filtry oleju i powietrza , głowicę (bo pękła i sie woda do kokmory wałka rozrządu lała),czujnik wody który włacza i wyłacza wiatrak, tarcze chamulcowe i klocki , szczęki ,tuleje i gumy=3tyś
Volkswagen Passat B3 Sedan