Lista ocen Volkswagen Passat B3 (117)

~\\\\\\ Wolverine ///
Sedan 2.0 115KM 85kW
Ogólnie samochód jest nie do zajechania ! Szkoda tylko, że właśnie z tego powodu dla większości ludzi stał się wołem roboczym ;/ przez co ludzie kojarzą go teraz ze starym gratem do wożenia materiału, towaru, czy kartofli na targ :( smutne, nie na taką opinię zasługują te samochodzy ;( ale każdy znawca motoryzacji wie ile znaczy KULTOWA NIEZAWODNA B3 !!!
~www
Kombi 2.0 115KM 85kW
W tej cenie nie dostaniemy takiego auta z takimi walorami ....sami sprawdżcie , a Ci co mają to wiedzą że tak jest pewnie.... można kupić koreańczyka czy francuza lub inne ...ale zobaczcie na eksploatacje pózniejszą ;)
4,1
~AAAAAAA
Sedan 2.0 115KM 85kW
Rozsadny wybor - pod warunkiem ze zadbany egzemplarz, ja na taki trafilem ;)... widzialem mnostwo pasatow... kazdemu czegos brakowalo... ale trafilem na perelke z 94 roku za 16 tysi... wiem, ze cena dosc wysoka ale wiem ze mam po zrobieniu tych drobiazgow niezawodne autko... Przy kupowaniu uzywanego egzemplarza zwroccie uwage na fotel kierowcy... juz po 140tysiacach kilometrow robi sie slad. Tak samo na kierownice jak bardzo jest...
~Passat 2.0 z 1993r
Sedan 2.0 115KM 85kW
Powoli będę zpełniał okienka swymi uwagami gdyż dopiero za pare dni stanę się właścicielem takiej FURY z rocznika 1993.Powiem tylko, że chodziło za mną kupno takiego egzemlaża, choć mam możliwość kupna "jakiejś nówki" w rozsądnej cenie i o ograniczonym apetycie na paliwo.Pare dni temu przejeżdżałem obok małego salonu wchodze a tu.....stoi 2 litrowa czarna bryka z 1993r ze spojlerem na klape no i "załapałem się" .Przebieg 179tyś.km posiada...
~scott 29
Kombi 2.0 115KM 85kW
Samochod jeden z najlepszych w swojej klasie ,duzy wygodny i bezpieczny . Wazne zeby poszukac nie zajezdzony egzemplarz (w Polsce moze byc trudno) i bewypadkowy -jesli taki znajdziemy to bedzie dlugo i wiernie sluzyl .
~Mike
Kombi 2.0 115KM 85kW
Świetne autko za dobra cene, Wersja kombi jest rownie pojemna i praktyczna co stodola. Wygodny, mocny i ekonomiczny. Mysle ze motor dwulitrowy to najlepszy wybor do tego dosyc postawnego auta, ekonomiczny i jednoczesnie wystarczajaco zwawy. Kocham ta marke, ale nawet patrzac obiektywnie Omega czy Sierra nie maja najmniejszych szans.
~Kulahop
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jestem z niego bardzo zadowolony. To mój drugi Passat, wcześniej miałem B3 1,6 TD 80KM. Pozostałem wierny marce. Szukałem 1,8/90KM, ale trafił się 2,0/115 KM i od razu spodobał mi się. Passat B4 jest trafnym wyborem, dla osób, które potrzebują dużego auta, lub jeżdżą w długie trasy. Jeżeli nie chcesz "wozić powietrza" - kup sobie kompakta.
3,3
~Michał Lesicki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Ogolnie poza karoserią i prowadzeniem złom totalny. Przereklamowany samochód na dodatek drogi. O wiele za drogi.
~wojciechb1@op.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Samochód może nie idealny,ale życze kazdemu przejechac bezmała 300tys. km.praktycznie bez awarii. Największe koszty poniosłem gdy musiałem wymienic chłodnice od klimy(poprostu aluminium skorodowało).Negatywne opinie tego modelu biorą się na pewno stąd iz wiekszośc b-4 swa świetnośc ma już zasobą,widziałem modele które "cofano" z 600tys. na 180.

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wajhman
Sedan 2.0 115KM 85kW
autko czasami przejezdzalo 1000 km w ciagu dnia, ciagalo tonowe przyczepy przez kilkaset kilometrów dziennie przez co zagotowal sie chyba z 100 razy i nigdy nie stana z wlasnego kaprysu.