Lista ocen Volkswagen Passat B3 (117)

~Mari
Kombi 2.0 115KM 85kW
Lać paliwo i jechać, pamiętając jedynie o terminowych wymianach olejów, filtrów, świec itp.
~rudy960
Kombi 2.0 115KM 85kW
dobrze dopasowana biegi elegancko pracują czasem brak przełożenia które pozwalało by na szybką jazde na niskich obrotach (Skrzynia biegów)
3,6
~daszy
Kombi 2.0 115KM 85kW
Kultura pracy silnika ogólnie na przyzwoitym poziomie, ale niestety jego osprzęt potrafi być kapryśny. W przeciągu 3 lat wymieniłem już dwie cewki i czujnik Halla. (Silnik)
3,5
~marek.swiderski@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
jedyny minus - zrobił się głośny. Jednak mocy na benzynie ma sporo. Jeszcze leci 170km/h mimo poważnego wieku, ale wyje przy tym niemiłosiernie :) (Silnik)
~Marek-zet
Kombi 2.0 115KM 85kW
Duże wygodne autko, tanie w utrzymaniu, człowiek się nie męczy w trasie,
~coyot
Kombi 2.0 115KM 85kW
jestem zadowolony, czasami w zimie obroty sobie lubią poływac ale nie jest żle (Silnik)
~Krodo
Sedan 2.0 115KM 85kW
Świetne duże zrywne auto które jest tanie w eksploatacji. Niektóre części tańsze niż do poloneza.
3,1
~kuba
Kombi 2.0 115KM 85kW
samochud typowo rodziny i nie tylko bardzo wygodny bardzo durz ilość przestrzeni ale części są zbyt drogie
2,9
~łasuch
Sedan 2.0 115KM 85kW
auto jak auto z punktu a do punktu b przyjemnośc z jazdy ZERO jak wozem drabiniastym moim zdaniem przereklamowany
~W
Sedan 2.0 115KM 85kW
spoko. poza silnik jak na razie cacy (mojej jazdy będzie tak z 10kkm) i zero problemów (jedynie był mały przeciek płynu spod tekiego pipsztaka na froncie silnika) (Silnik)