Lista ocen Volkswagen Passat B3 (363) - Całokształt

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marekols@gmail.com
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto dobrze się prowadzi, bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów (nawet z tyłu). Nawet nie najgorsze blachy - zdaża się rdza ale jest jej znacznie mniej niż np. w oplach lub fordach z tego okresu. Całkem dobry silnik mimo dużego przebiegu praktycznie bezawaryjny.
~krzysztof-k87@neostrada.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
miałem sporo samochodów w tym dwa passaty i jak będę coś kupował to każdy samochód byle byłby to passat no może golf w tym roku (2006) byłem w Anglii przejechałem w jedną stronę 2770 km prawie 40 godzin bez usterek i zmęczenia wygoda i pewność a autko ma już 14 lat
~Szczepko
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bobry zakup szczególnie dla rodzin z małym dzieckiem. Przestronne wnetrze i duży bagażnik to są jego atuty. Eksploatacja tez zdecydowanie na niskim poziomie kosztowym. Polecam ten model Passata - uważanego przez mechaników za ostatniego bezawaryjnego Passata.
~olo
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto posiadam 4 lata , spisuje się b.dobrze średnio m-c robi 4000 km , rok temu miałem wypadek , przy 120 km/h "przeskoczyłem" rów (unikałem zderzenia z palantem który wyp. na "trzeciego" , ja i psażer wyszliśmy z wypadku bez zadrapania , auto naprawdę bezpieczne
~skoplak@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Jestem zadowolony, mimo braku bajerów elektrycznych (jedynie szyberdach elektr.) - a może to i zaleta, bo nie ma się co zepsuć. Wykonczenie toporne - bez polotu, ale wszystko na swoim miejscu OK. Kombi pakowne (nawet dla żony - cała masa pinkli), dużo schowków.
~adams
Sedan 2.0 16V GT 136KM 100kW
Samochód dość obszerny, dynamiczny, dzięki instalacji LPG ekonomiczny, części tanie, dość dobrze wyposażony, elektryczny szyber, podgrzewane fotele, elektryczne szyby i lusterka, komputer pokładowy, wygląda w miarę dobrze, zdaje się że to dobry wybór:D
~1,6Tdi
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Silniczek 1,6Tdi jest super,mało pali,a przy tym dynamiczny,w końcu to najmocniejszy z diesli w passacie b3,części taniutkie,silniek nie do zajechania tak ja w golfie II ,auto na długie i krótkie trasy wyśmienite,przestrzeń ogromna,nic się nie psuje.
~Arek M
Kombi 1.8 90KM 66kW
Gówna zaleta o ogromna przestrzeń, wszystko inne na średnim poziomie lub nawet niżej. Zaznaczam, że osbiście nie posiadam takiego samochodu. Przejechałem ok 3 tys km w dwa tygodnie Passatem mojej kuzynki w różnych warunkach drogowych i klimatycznych.
~Grzegorz
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobra i udana konstrukcja typowy samochód rodzinny na dalekie wypady.Idealnie nadaje się do turystyki wędkarskiej. Na dach wchodzi mała łódeczka a po złożeniu tylnych oparć można śmiało w nim nocować bez konieczności rozbijania namiotu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3
7,4
9,5
~KAMYLEK
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
No wiec polecam te passaciki, nie psuja sie...oczywiscie wymiany lozysk itp. to trzeba w kazdym robic a powazniejsza usterke to mialem tylko pompe wymienic.Musze jeszcze dodac ze mam rozrusznik od benzyniaka a on pali na dotyk chociaz jest dieslem.POLECAM