Lista ocen Volkswagen Passat B3 (363) - Całokształt

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marucha100@tlen.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ot po prostu przeciętne auto. Może trafiłem na taki model, ale nie wiem skąd się bierze powszechne przekonanie o wyższości Volkswagena nad wszystkim co się rusza - bzdury.
~zarzycki27@op.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jak na autko z 1992 roku naprawde nalezy sie ocena 5. Bynajmniej ja mam takie odczucie- ale to zalezy tez od uzytkownika pojazdu jeżeli dbasz to bedziesz jezdził bez problemów:)
~creadenss
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
247tys km przebiegu i smiga jak gdyby nigdy nic. wygodny, duzy, szybki. jak na auto z tych lat to super. a jak trzeba poszalec to sie okazuje ze to pogromca beemek ;P
~frubello
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
mimo rdzy jestem dumnym posiadaczem passata B3 1.9 TD GL. auto jest przeekonomiczne, praktycznie bezawaryjne, a jak pojade do dobrej myjni to tak się ładnie blyszczy w słońcu!!!!
~bklusek@gmail.com
Kombi 1.8 75KM 55kW
Passat kombi; bardzo przestronne i wygodne auto, dużo miejsca dla pasażerów siedzących z tyłu nawet przy dalekim odsunięciu przednich foteli, duża przestrzeń bagażnika,
~misko75@vp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Autko super. Może w niektórych kategoriach lekko ustępuje Marcowi,BMW lub Audi za ty w innych je przewyzsza.Cała reszta sie kryje. Jezeli uwazasz inaczej to nie znasz sie na autach
~mskox@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto niezawodne, a dla człowieka takiego jak ja, który wie tylko, że silnik jest z przodu wręcz doskonałe... Zdecydowałem się kupić nowego, pozostałem przy marce i modelu...
~passat man variant
Kombi 2.0 115KM 85kW
bardzo odbrze , jestem w zupelnosci zadowlony , duze przestronne auto dobrze trtzymajace sie drogi przy zachowaniu dobrze zestrojonego zawieszenia i wygody w stosunku do naszych dróg .
~Marek Bielsko
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
jezeli ktoś lubi robić w wolnych chwilach z samochodem to absolutnie nie polecam passata. Zagłada finansowa dla mechanika,nic od nas nie zarobi Niewielka strata ceny do rocznika
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3
7,4
9,5
~łysy
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
auto rodzinne, średnio dynamiczne, ale ekonomiczne, praktycznie bez awaryjne, wygodne, następny też będzie passat, szkoda tylko, że cena ropy zrównała się z benzyną - anomalia