Lista ocen Volkswagen Passat B3 Sedan (95) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lord Lukasz
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Z tyłu wersalka (bez przesady), można odsunąc przednie siedzenia do samego konca i z tylu wygodnie siedzie człowiek o wzroscie 2m, chyba największy sedan jakim jezdziłem.
~wojtek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
miejsca jak w stodole bardzo wygodna pozycja kierowcy. raz przejechałem 200 km bez wysiadania i bólu plecówa pasażerowie terrz nie narzekali
~Jerry
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
OGROMNA PRZESTRZEŃ !!! Zarówno z przodu jak i z tułu . Jeszcze nie spotkałem innego auta osobowego które miało by więcej miejsca. WYGODA NA 6 !!!
~makuuu@wp.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
bardzo duzo przestrzeni kierowca ma bardzo duzo miejsca i pasarzerowie tez. Passat posiada najwiecej miejsca sposrod wszystkich aut w tej klasie
~ap_andre20@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
miejsca jak w limuzynie w mało którym aucie jest tak wygodnie z tyłu mozna noge za noge załozyc jest regulowana tylna kanapa i podłokietnik nic dodac nic ujac
~adams
Sedan 2.0 16V GT 136KM 100kW
I tu passat ma się czym pochwalić, miejsca jest naprawdę sporo zarówno z przodu jak i z tyłu, prawie tyle samo co w A6
~ts30
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
do dzisiaj tyle przestrzeni na nogi nie oferuje żaden model z wyjątkiem BMW 7,Audi A8 i S klasse.6 z plusem za przestronność!!!
~VW Passat Arriva
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
mnóstwo miejsca w samochodzie mam 196cm wzrostu i siedzę wygodnie na tylniej kanapie. Bardzo mało jest auto w których siedzę wygodnie.
~wojciechb1@op.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Miejsca jak w bmw-7, trudno w klasie ,nawet wśród nowych samochodów znaleźc tak przestronne auto, jedynie mógłby byc odrobine szerszy.
~ormowiec
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Z tyłu jest naprawdę masa miejsca!! dzięki poprzecznie ustawionemu silnikowi jest też baaardzo dużo miejsca z przodu.
Volkswagen Passat B3 Sedan