Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B3 Sedan

NIGDY WIECEJ PASSATA!!!, 14 lat temu
Rok produkcji 1992
Volkswagen Passat B3 Sedan 2.0 115KM 85kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
pomijając kwestie techniczne, auto w ogóle bez polotu i finezji, lubię styl lat 90 ale to już było za dużo dla mnie
beznadziejny silnik,(digifant) żeby dowiedzieć się co go boli trzeba latać z miernikiem do każdej części, porobiłem wszystko tak że miał wartości jak w specyfikacjach i dalej dupa, słaby nieekonomiczny, Oplowskie C20NE montowany min w calibrze astrze vectrze czy omedze z tamtych lat o niebo lepszy pod każdym względem, miałem jeden i drugi. Ogólnie jak mechanik widział że podjeżdżam już miał zbicie na cały dzień, i zapowiedział że jak mu znów takie cudo przyprowadzę to sam bedę je naprawiał
przeciętna
nie narzekałem aczkolwiek miałem chyba ciut twardsze
bez zastrzeżeń
stodoła poprostu
bez szału
bez komentarza,
nawet bardzo przeciętnie ludzie chcą kupę kasy nie wiadomo tak naprawdę za co????? jeżeli nie potrzebujecie kombi poważnie radzę rozejrzeć się za oplem vectrą jest tańsza i moim subiektywnym zdaniem po prostu lepsza i przytulniejsza w środku, ma tylko problem z blachami. Jeżeli już polecam wersję z silnikiem 1.8 90 km jest o niebo lepsza od tego
nie było dnia żebym nie myślał co tym razem :/
szkoda gadać kupiłem go tanio wpakowałem w niego ze 3 tysie (zero ingerencji w blachy i lakier tylko kwestie mechaniczno-techniczne) i dalej dupa NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 115KM 85kW [l/100km]

14,8