Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (117) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mp9790@op.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Nieraz dobiegały do wnętrza odgłosy pracy silnika i świst powietrza podczas szybszej jazdy, chociaż nie może to wpłynąć negatywnie na ocenę auta. Jak na swój wiek i stopień zaawansowania w tamtych czasach, jest bardzo dobrze.
~horizon@vp.pl
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
W porównaniu z Audi A8 mojego brata, lub moim W124 jest znacznie gorzej, lecz na tle konkurencji z tej samej klasy jest o niebo lepiej. Laguna się kryje. Peżo 405 również. Wychodzi na to że jest cichszym samochodem w swojej klasie.
~jagart2@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
mam dodatkowe( specjalistyczne) wyciszenie wszędzie wykonane przez poprzedniego właściciela co powoduje podniesienie mojej oceny do żle bo byłoby zapewne bardzo źle bez tego wyciszenia
~Pan Euro mirko42@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie nie jest żle. Powyżej 150 robi się trochę głośno , a szczególnie słychać szybodach. Biorąc pod uwagę ilość dróg w naszym kraju , gdzie można bezpiecznie przekraczać tę prędkość to......
~maca
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Hmm.. nie wiem jak u innych, ale pomimo maty wygłuszającej (fabrycznej) pod maską + wygłuszenie pod silnikiem nie jest cicho powyżej 120km/h. Zaczyna być mało przyjemnie. Ale czego można wymagać po TDI :-)
~mar001
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
wyciszenie bardzo dobre. ocene tylko 4 gwiazdki poniewaz w tamtyc czasa np mercedes był 5 gwiazdek i to sie czuje i słyszy nawet po 20 latach porównójąc te samochody.
~Xobis
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Niestety przy osiągnięciu prędkości 140-150kmh w aucie zaczyna się robić dość głośno. Kolejnym problemem są niedopracowane plastik ponieważ strasznie trzeszczą.
~Maraszek
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wyciszenie auta nie jest już tak dobre jak było po wyjeździe z fabryki. Plastiki trzeszczą, zaś silnik pewnie z powodu gazu lubi \"rozwalać\" tłumik środkowy, co strasznie buczy.
~diablo231
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie jest dobre.Wielu mowie ze klekocze ale na zimnym silniku jak tylko silnik sie rozgrzeje uwierzcie mi ja czasem myslalem ze benzyne mam pod maska a nie TDI:)
~New_H
Kombi 2.0 115KM 85kW
W środku elegancko. Dobra izolacja dzwiękowa, auto dobrze wyciszone, można muzyczki relaksująco posłuchać. Minus - mocno słuchać wiatr na przedniej szybie powyżej 100km/h.
Volkswagen Passat B4 Kombi