Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (138) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~diablo231
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przestrzeni w bród ale dla mnie kierowcy 2 metrowego nieco obijam kolanem o deske rozdzielczą ale coż ujdzie to tylko małe niedociągniecie nie wplywajace na ocene:)
~nie sprzedałem więc nie podaje
Kombi 2.0 115KM 85kW
tu pasatowi należy się 6+!! mam 198cm wzrostu a fotel nie jest odsunięty maksymalnie do tyłu. Razem z trzema kolegami (194cm) byliśmy bardzo wygodnie we Włoszech i z powrotem.
~Mcree
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj duża zaleta tego auta. Gwarantuje, że jazda z przodu jak i z tył to czysta przyjemność, miejsca jest dosyć w każdej pozycji dla wszystkich pasażerów i kierowcy.
~Maciek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Tu nie może być lepiej - zwłaszcza z tyłu - przy max odsuniętych fotelach przednich ciągle w cholerę miejsca - zdaje się najwięcej w tej klasie, wręcz nie do wiary
~bandal
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
To chyba nie wymaga komentarza bardzo duzo miejsca zarowno dla pasazerow jak i keirowcy samochody klasy a4 bmw 3 to faktycznie nizsza klasa auto jest obszerne :)
~bartek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 176 cm wzrostu. na brak miejsca nie narzekam. Odnośnie miejsca dla pasażerów, reklamacji nie było. Często spotykane komentarze ja p... ale tutaj miejsca.
~Camel81
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Model B4 i pytanie o przestrzeń jest nie na miejscu. Zawstydza większość aut. A miejsce na tylnych siedzeniach jest bezkonkurencyjne w tej klasie.
~MARECKI85
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca z przodu jest dużo, z tyłu jeszcze więcej, Bagażnik ogromny i bez progu, co ułatwia wkładanie rzeczy do bagażnika. W fotelach siedzi się wygodnie.
~zyga4don@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
po złożeniu tylnej kanapy wchodzi cała wersalka :D niezastąpiony przy remontach, na ryby zabieram materac i robią się z bagażnika 2 miejsca leżące
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B4 Kombi
6,9
8,9
10,6
~Pan Euro mirko42@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Rewelacja!!!! I to z przodu jak i z tyłu. Po złożeniu tylnych kanap robi się minibus, a jak trzeba się kimnąć np. na rybach, to wchodzi materac 2 osobowy.
Volkswagen Passat B4 Kombi