Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (138) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jam
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
tutaj passat króluje. Miejsca dla pasażerów z przodu i z tyłu jest dużo, bagażnik w kombiaku może nie powala, ale jak się wyjmie roletę... po złożeniu tylnych siedzeń można przewieźć szafę albo lodówkę wysokości 1,9m
~Suleksson
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo miłe zaskoczenie, bo miejsca było pełno i jeszcze trochę. Choć z tyłu nie podróżowałem to wizualnie oceniając miejhsca było mnóstwo. Osoby, które jeździły z tyłu także nie narzekały. No i jeszcze pojemny bagażnik :)
~das ałto
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
Niby mamy tu full miejsca ale to złudzenie spowodowane śmiesznie małymi fotelami z krótkimi siedziskami. Niby mamy z tyłu 0,5m miejsca na nogi, ale kanapa jest tak krótka że dorosłemu nie bedzie tam wygodnie.
~Max 82
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto jest przepastne. Jeszcze w żadnym nie miałem tyle miejsca. Wysoki pasażer z tyłu siedzący za wysokim kierowca ma do przedniego fotela jeszcze 10 cm. Szwagier nie ma tyle miejsca w BMW 5 E39.
~wiesiek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Więcej miejsca w tej klasie i w tym roczniku to nie ma chyba nigdzie. Kierowca może odsunąć maksymalnie fotel, a i tak pasażerowie na tylnej kanapie nie mogą narzekać. Bagażnik w kombi - ogromny.
~TMK911
Kombi 2.0 115KM 85kW
Przestrzeni nie brakuje ani z przodu ani z tyłu ani w bagażniku. Przy ustawieniu fotela kierowcy (185 cm wzrostu) druga równie wysoka osoba może wygodnie podróżować z tyłu.
~jabollo
Kombi 1.6 100KM 74kW
Wszyscy producenci uczcie się na tym modelu. Miejsca jest od groma, a kanapa z tyłu bajka, da się jechać nawet w trójkę w dalszą podróż, miejsca na nogi jest więcej niż w Sharanie.
~PPP
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Wizualnie nie jest to jakiś potężny samochód. Wnętrze jest jednak imponujące. Każdy kto siedział w tym samochodzie przyzna, że Passaty tej generacji mają naprawdę przestronne wnętrze.
~jarek1209
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca jest pod dostatkiem, zarówno z przodu jak i z tyłu. Kiedy prowadzi moja żona (przesuwa fotel do przodu) z tyłu można założyć nogę na nogę nie dotykając przedniego fotela.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~horizon@vp.pl
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Jest bardzo dobrze. Mam 202 cm wzrostu i nie muszę odsuwać fotela do końca! Wiem o istnieniu tylko 2 takich samochódów. Passat i W124. W całej reszcie dużych aut się nie mieszczę...
Volkswagen Passat B4 Kombi