Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (138) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz Kulesza
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Passat ma tyle miejsca że zastanawiam się dlaczego ma tylko dwa rzędy siedzeń! Mam wrazenie że pasażerowie z tyłu mają więcej miejsca niż ci z przodu.
~mar001
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód długi, ale jeszcze nie szeroki, dlatego ocena na 4 gwiazdki. B5 fl nie dość ze długa to jszcze przepastnie szeroka.
~niedźwiadek
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
miejsca jest sporo , kierowca może wygodnie usiąść jak i pasażerowie, zwłaszcza na tylnych siedzeniach jest sporo miejsca
~radek231
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj nie ma co się rozpisywać , przestrzeni Pojemny kufer , Pojemne wnętrze, nie jedno now auto może mu zazdrościć
~mlodylukas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Pierwszy raz zobaczyłem jak mój 4letni syn przebierał się między przednik fotelem a tylną kanapą na stojąco, nic dodać, nic ująć.
~W1SN14
Kombi 1.8 90KM 66kW
Z tyłu miejsca jest mnóstwo, z przodu też nie ma na co narzekać, o bagażniku już nie wspomnę bo to przecież kombi.
~Sławek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Rewelacyjna przestrzeń we wszystkich przypadkach. Nie wiem gdzie jest lepsza przestrzeń w tej klasie samochodu.
~PAWEŁ DYMI SOSNOWIEC
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
rewalacja przestrzeń ogromna tego nieda się opisać to trzeba zobaczyć na własne oczy. POLECAM BĘDZIECIE ZADOWOLENII !!!!!!!!!
~adampodbuk@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z tyłu po rozłożeniu siedzeń mogą spać 2 osoby o wzroście około 175cm. Przydaję się to na wakacjach jak nie można znaleźć noclegu.
~grzes
Kombi 1.8 90KM 66kW
posiadam kombi więc na przestrzeń nie narzekam, 5 osób to nie problem (wersja family).
Volkswagen Passat B4 Kombi