Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW 1993-1997 (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

~niedźwiadek
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
jeżeli chodzi o drobiazgi , typowymi usterkami są klamki drzwi przednich od kierowcy, potrafią się zacinać, jeżeli chodzi o koszta naprawy wymiany tulejek , końcuwek wahaczy czy drążkuw to są są to psie grosze, ogólnie całe zawieszenie niejest drogie, przód amory bilstein gazowe całe kompletne 450 zł, tył kayaba 250 komplet, układ wydechowy nowy kompletny na poziomie 350 , dużym plusem jest to iż nie posiada koła dwumasowego tylko zwykłe,...
~horizon@vp.pl
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Psują się przed wszystkim pierdoły: elektryczne szyby, klamki (non stop), czujnik ciśnienia oleju, cyferblat, pełno zimnych lutów w elektryce. Przeważnie można to samemu zdiagnozować i tanim kosztem naprawić. Wkurza mnie tylko korozja. Gdyby miał tak solidną blacharkę jak peugeot 405 powstałby samochód idealny. W moim 20 letnim peżocie nie ma wrzodów nawet w miejscu gdzie lakier jest zdrapany do gołej blachy!
~PPP
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Po zakupie zrobiłem tylko na nowo podświetlenie wnętrza. Przyciski są na diodach (w tamtych latach to był szpan!) i żarówki są tylko w liczniku. Wymieniłem wszystko, będzie spokój na 50 lat. Miałem też wyciek płynu chłodzącego - musiałem dokręcić jedną obejmę na łączeniu przewodu.
~tomek19904
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
jedyne co wymieniłem podczas roku jak ma to auto z takich drobiazgów to buło podświetlenie zegarów.
~bax
przez niecały rok zepsułsie czujnik temp cieczy 12 zl