Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 (81) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz Kulesza
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Passat do tanich nie należy, ale zdecydowanie warto za niego zapłacić. Oczywiście jeśli kupimy zadbany egzemplarz, ja taki kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę warto kupić WV
~janaks
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
kupiłem auto 6-cio letnie (przebieg 220tys.) w bardzo dobrym stanie za 30tys. zł, po 6-ciu latach mogę je odsprzedać za min. 10tys. roczny koszt auta 3,5tys.
~Wajkiki
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
teraz ceny strasznie spadły za około 15tys idzie kupić bardzo dobrze utrzymane autko prawie że z full wyposażeniem z roku 95 zatem stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny
~Xobis
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto jak na rocznik produkcji i wyposażenie stosunkowo drogie w porównaniu do aut ze swojej klasy ale plusem są tanie części i utrzymanie.
~szymon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Ja wychodze z takiego zalozenia- lepiej za takie same pieniadze kupic rok czy dwa starszego passata czy audi niz mlodsza o tyle mazde opla czy honde.
~laksen
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Mimo wszytsko za Odrą ten samochód już by nie jeździł, ale w Polsce przeciętny egzemplarz nadal wysoko się ceni w porównaniu do konkurencji.
~nozd@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
2x drozszy od mondeo w podobnym wieku.wyposazenia dodatkowego w zasadzie brak.jak komus nie przeszkadza i gdy naprawde duzo jezdzi to bardzo dobry zakup
~pudel77
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
za cenę 15,000 PLN to super zakup, można kupić taniej ale lepiej sprowadzić samemu z niemiec, bo w polsce w większości są bite egzemplarze
~Razak47
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
tego pasata kupilem za 1000zl zrobilem nim 30tys km i jedyne co dolozylem do filtr paliwa.. z tym autem mialem farta

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~djjarosz2
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
za tak starego diesla trzeba jeszcze zapłaci tyle co za francuza 5 lat młodszego ale są to bardzo rozsądnie wydane pieniądze.
Volkswagen Passat B4 Kombi