Lista ocen Volkswagen Passat B4 (151) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 208 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
moj kupilem w salonie, (wziety w rozliczenie) wiec byl w bardzo dobrym stanie, cena byla ponizej wartości eurotax-u, trafiliśmy rewelacyjnie ale nawet jezeli byl by droższy to i tak by sie oplacało. polecam.
~Maciek
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Drogi,za dobrze utrzymany egzemplarz bez klimy z szybami na korbki trzeba zabulić nawet 10000! W tej cenie można kupić dizla ze stajni od konkurencji wyprodukowanego w 2000 roku.
~Amigo
Kombi 1.8 90KM 66kW
małe pieniądze przy zakupie a duża trwałość i dostępność w niskich cenach dobrej jakości części- mało elektroniki i prawie każdy zakład mechaniczny poradzi sobie z naprawami.
~Michał
Kombi 2.0 115KM 85kW
W prawdzie zapłaciłem za niego drogo 9,500 zł bez gazu w lutym 2009 ale jak do tej pory nie wsadziłem w niego złotówki, poza instalacją gazu która zwróciła się po 4 miesiącach.
~nie sprzedałem więc nie podaje
Kombi 2.0 115KM 85kW
przez to że każdy w PL chce mieć niezawodnego passat\'a cena jest znacznie zawyżona. Jakość materiałów dobra tylko że PRZESTARZAŁA! Plastiki strasznie trzeszczą :/
~Sławek ski84@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto dosyć drogie na rynku wtórnym, ale jeśli się trafi na zadbany egzemplarz to nie sprawi on problemów w przyszłości. Ja trafiłem bardzo dobrze :) Następny też będzie passat!
~lukaszkedzia5@wp.pl
Kombi 2.0 16V 150KM 110kW
ja za swojego zaplacilem 7500zl autko z 95 roku ma klimatronik el.szyby el.lustertka centralny alarm ABS dwie poduszki skorano-materialowa tapicerke i jest zajefajny
~alf
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
posiadam passata kombi 1,9tdi b4 z `94, wartosc okolo 10tys. nic nie jezdzi tak ekonomicznie. praktycznie bezawaryjny, przejechane mam juz200tys i samochod napraede jest bez zazutu
~Grzegorz Kulesza
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Passat do tanich nie należy, ale zdecydowanie warto za niego zapłacić. Oczywiście jeśli kupimy zadbany egzemplarz, ja taki kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę warto kupić WV
~janaks
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
kupiłem auto 6-cio letnie (przebieg 220tys.) w bardzo dobrym stanie za 30tys. zł, po 6-ciu latach mogę je odsprzedać za min. 10tys. roczny koszt auta 3,5tys.