Lista ocen Volkswagen Passat B4 (153) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiktor
Kombi 1.8 90KM 66kW
Najpoważniejszą usterką była wymiana układu wydechowego, ale w samochodzie z 1995 r. to chyba może się przytrafić.
~g284@tvgawex.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przez pare lat mialem jedna powazna naprawe zwiazana z wspomaganiem hamulca, reszte mozna okreslic jako standardowe utrzymanie.
~Robert B
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
powaznego nic mnie nie spotkalo, zawsze odpalal, ale drobiazgi byly denerwujace i to poczucie ze zawsze jest cos do zrobienia
~nozd@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
NIC.zaczyna isc turbina,ale to tez raczej rzecz eksploatacyjna(co wiecej - do przewidzenia) przy takim przebiegu
~rgston
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
hmy powazna usterką zaliczam przeplywke z turbiną. Oryginały przekraczają wartość silnika :)
~niedźwiadek
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
jeżeli chodzi o poważne usterki, niestety ale tutaj nic nie powiem w tym temacie, poprostu ich nie miałem
~Piter
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Pompa wspomagania się rozpadłą , amortyzatory przód, zawieszenie przód ale to eksploatacujne żeczy
~Maraszek
Kombi 1.8 90KM 66kW
Poważna usterka u mnie to hehe padnięcie akumulatora. Resztę auto ówcześnie komunikuje.
~zyga4don@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
raz zerwała sie poduszka pod silnikiem, ale to garażu dojechał i naprawiłem to za 40zł, poza tym ... NIC

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zero usterek,zero jakichkolwiek napraw. Przez 5 lat nie działo się nic,oby tak zostało:)