Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996 (27) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
To jest największa zaleta B4: auto spala przeciętne 5,5l na setkę przy jeździe zupełnie swobodnej (jak na ten silnik). Dodać tu muszę, że miasta robię do 20%. Bo wyłącznie w takim cyklu należy liczyć 6-7 litrów. Tu nie będę się rozpisywał, bo nie dość że po samym mieście nigdy nie sprawdzałem spalania, to i tak byłaby to zbyt subiektywna opinia. Wiadomo, że miasto miastu nierówne, tak samo jak styl jazdy. Muszę jednak napisać to, co...
~iconn
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W stare auto trzeba zawsze włożyć. Koszty atrakcji: regeneracja turbiny, naprawa pompy to kosztowne zabawy - ale na lata. Co do spalania - REWELACJA!!! Miasto spokojnie - 5,5 - 5,8 l/100 km, miasto szapranie - 6,2, trasa - Manheim - Katowice 4,2 l/100 km, rekord oszczędności na dystansie 300 km - 3,9 l/100 km (ale to nie była jazda...;).
~Marian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo ladnie sprawdza sie zarowno w miescie jak i w trasie. Jesli nie szpanujesz nie palisz gumi itp. to w miescie nie przekroczysz 6,5l na 100 a na trasie do predkosci 140 nie przekroczysz 5,5l. Jesli chodzi o naprawde ekonomiczna jazde to mozna jechac na 4,5l na setke (taki wynik uzyskalem na trasie nei przekraczajac 100km)
~tomek toomek_p@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
zuzycie w miescie to jakies około 7l ON bardzo tanie w utrzymaniu autko a na trasie przy stałej prędkosci nawet moze sie zamknąć w 5 litrach ja jak zatankuje do pełna to prawie 100 litrów to spokojni moge przejechć 1500-1600 kliomerów cyklem mieszanym
~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ostatnio trasa na Słowację,małe 600km,czyli w obie strony 1200,zbiornik 70L ,Myślałam,ze zabraknie,ale zostało i to duuuużo:) Nie spalił 5L/100km:) Najekonomiczniejsze auto jakim jeżdziłam:)
~Artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
To też jest niesamowite że samochód takiej wielkości potrafi tak mało spalić trasa nie całe 5litrów (prędkość 130km/h) miasto poniżej 6.
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobra. Jak na sporą już osobówke spalanie jest bardzo zadowalające. Ceny części również nie są wygórowane w porównaniu do innych marek.
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo niskie zużycie paliwa w silnikach diesla. Średnio jeżdżąc po małych miejscowościach: 4,5l/100km
~Jędrzej83
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
mityczne spalanie na poziomie 6 l/miasto - nie wierzyłem, a jednak. Rewelacja.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~SŁAWEK KOLO :)