Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jesli chodzi o miejsce z przeodu i z tylu jest to pierwsze auto w ktorym ja moge siedziec z przeodu (do konca odsuniete siedzienie) a moj ojciec z tylu za mna (oboje jestemy wysocy) jest naprawde sporo miejsca na nogi a auto jest wysokie miesci bez problemu osoby ok 195cm wzrostu bez obawy ze beda uderzac glowa w dach : )
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Co tu dużo mówić - auto przeogromnie długie w środku, ale zdecydowanie za wąskie! Trójka dorosłych osób z tyłu ma za ciasno. I co z tego, że nogi zmieszczą się wszystkim jak łokci i ramion nie ma gdzie podziać?!
~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
I to jest to co podoba się najbardziej:) To chyba największe i najwygodniejsze auto w swojej klasie:) Dużym plusem,jest regulacja oparcia na tylnej kanapie:)
~wasyli@poczta.fm masz pytania pisz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
przestrzeni nikomu nie zabraknie w tym aucie , a jeśli chodzi o pasażerów z tylu to mercedes sklasa nie ma tyle miejsca na nogi co passat
~MaRDuK_
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca - zarówno dla kierowców jak i pasażerów z tylu jest bardzo dużo. Ja jestem wysoki (190 cm) i mam miejsca bardzo dużo.
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj nie ma nic do zarzucenia. Naprawdę sporo miejsca, szczególnie dla pasażerów z tyłu w porównaniu do innych samochodów.
~Artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Za to vw powinien dostać jakąś nagrodę bo naprawdę jest mało samochodów które mają tyle miejsca w środku.
~enter
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Znajomi wciąż się zachwycają ilością miejsca w środku nawet po odsunięciu foteli.
~Jędrzej83
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Kosmos - przy moim wzroście 200 cm, osoba o wzroście 190 cm siedzi za mną wygodnie
~stark76
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Duże i przestronne auto. Dużo miejsca dla pasażerów nawet przy wysokim kierowcy.
Volkswagen Passat B4 Sedan