Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi (393) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 548 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bogorski@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Nowy stanowczo za drogi. Wyposażenie mogłoby być lepsze. Auta z rynku niemieckiego są dobrą alternatywą. Obydwa moje Paski kupiłem używane od Znajomego Niemca i były "ganz neu" Po zakupie wymieniłem to co należyczyli rozrząd i hamulce oraz oleje i płyny.Kupiłem także nowe koła.
~Entranger
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
pojad jest przewartościowany - należaloby jego wartość skorygować o ok. 6000 zł. Skoro jednak kupujący są w stanie zapłacić więcje, to tylko pogratulować Sprzedawcom i renomie marki. Dla mnie pojazd ten nie budzi emocji, samochód jak każdy - Pojazd dla Ludu, jak sama nazwa mówi.
~fuksik02@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochod uwazam ze jesli chodzi o swoja klase nie jest drogi chociazby jak Audi A4 ktora jest w nizszej klasie a płci sie za znaczek, no ale Audi to potęga, lecz mnie stać było na Passata i nie zaminłbym sie na inny, chyba ze na jakiegośMercedesa ale to chyba marzenia
~Corrigan
Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW
Te samochody w tym roczniku na internecie chodzą po 8-10 tyś złotych w bardzo dobrym stanie. Za tą cenę to co dostaniemy w tym samochodzie uznaję za przeciętne. A jeżeli chodzi o części to jest dużo lepiej, tanie i ogólnodostępne części.
~BlackMar25
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód 12 letni a elementy zużywają się bardzo powoli. Wykonany jest z bardzo dobrych materiałów w porównaniu z innymi markami i silnik jest mało problemowy dynamiczny i dobrze znosi kolejne km. Ceny pewnych egzemplarzy są wysokie jednak warto taki kupić.
~Miror
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Dobry stosunek jakości do ceny, jednak z powodu natłoku sprowadzonych przez handlarzy rozbitków z cofniętymi przebiegami rynek jest niestabilny i auto traci dużo na wartości, gdyż większość woli kupić taniej od handlarza niż drożej u prywatnego sprzedawcy.
~Jozin
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
nie jest źle mogło być lepiej, ale ja mam na to teorie - nie masz kasy na drogi serwis? kup octavie... inne marki mniej awaryjne/tańsze? polecam CDI, TDCI, JTD, TID, albo mój ulubieniec - fordowski TDDI - tam jest dopiero pięknie pieknie
~pakas
Kombi 2.3 VR5 Syncro 150KM 110kW
Auto niezbyt drogie w zakupie (np. w porównaniu do diesli z tych roczników) ale później drogie w utrzymaniu. Kiepska dostępność części, mała wiedza mechaników o tym silniku nawet w serwisie VW. Polecam osobom cierpliwym i indywidualistom.
~piter_lebork
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Hmmm w sumie nie dałem dużo za najbogatszą wersje. Mam wszyśiutko łącznie ze skóra navigacją kolorową i ksenonami za 35000zł. Przebieg też malutki ale udukumentowany. Za te pieniądze opłacało sie ale ani jednego grosika więcej bym nie dał
~Klaudia
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jakość materiałów wykończeniowych jest bardzo dobra (może poza podsufitką, która powoli zaczyna się rozsypywać). Co do ceny samochodu, w 2011 roku jak go kupowałam kosztował wtedy 29 500 zł (sprowadzony z Holandii).
Volkswagen Passat B5 Kombi