Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Kombi

Sebek VW, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 130KM 96kW
Rok produkcji 2003
Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest bardzo dynamiczny. Co prawda trochę go słychać ale radzi sobie z autem ważącym przeciez 1500 kg b.dobrze . Przy normalnym traktowaniu pali mało.
Samochód ma niesamowity wygląd i dlatego zdecydowałem się go kupić . Ja swojego vw przywiozłem z Niemiec. To wersja trendline i oryginalny potwierdzony przebieg w serwisie vw 115000km. Przejechałem nim już 15000 km i naprawdę jestem zadowolony. Silnik bardzo dynamiczny ,a przy normalnej jeździe pali naprawdę niedużo - śrdenie z 3400 km to 6,5l. Prowadzi się dobrze a miejsca wewnątrz ma naprawdę dużo. Ważne jest żeby kupić zadbany i pewny egzemplarz.
Silnik bardzo dynamiczny i pali niedużo . Co prawda w mieście spali 8,5 ale średnio 6,5. Mógłby być trochę cichyszy ale vw tak mają
Biegi wchodzą lekko i bez zgrzytów. U mnie jest 6 biegów. Może pierwsze trzy trochę za krótkie.
Samochód dobrze sie prowadzi zarówno załadowany jak i pusty. Nie jest to auto sportowe ale prowadzi się pewnie i nie sprawia problemów na zakrętach.
Zależy jak ustawisz fotel. Ja lubię nisko. Do przodu i na boki ok. ale do tyły trochę gorzej. W końcu to kombi :)
Wszytko na miejscu i pod ręka. Denerwuje brak możliwości wyłączenia czujnika deszczu.
klima radzi sobie bardzo dobrze. Juz po chwili w aucie jest przyjemnie.
Miejesca bardzo dużo i z przodu jak i z tyłu. O bagażniku nie wspominam- przepadzisty.
Jedyne co słychać to szum powietrza przy szybkiej jeździe i silnik przy wolniejszej.
Średnio 6,5 /100 km Najmniej spalił 4,9 przy jeździe 70-80 km/h po równym na 6 biegu. Po mieście na krótkich odcinkach nawet 10
Naprawdę b. dobre auto za rozsądną cenę. Z mojego punktu widzenia polecam.
Przejechałem nim 15000 km Może nie dużo ale auto ma przejechane 124000. Na razie nic się ie zpepsuło poza mikrostykiem zamka klapy tylnej.
Wyminiłem chłodnicę płynu bo zaczęła ciec. Jest mocno zabudowana i zbierają sie tam brudy. Wydatek valeo to około 250 zł. Są też tańsze np za 100.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 130KM 96kW [l/100km]

6,8