Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (92) - Widoczność

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkorsak@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Widocznosc jest dobra,choc jak ktos wczesniej nie jezdzil niemieckim autem to przyzwyczajenie sie do asymetrycznych lusterek moze troche potrwac i w pierwszych chwilach przyspozyc problemow.
~Przem735
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Widoczność, bardzo dobra. Zarózno lusterka po pełnym FL, oraz stosunkowo mało toporne słupki zapeaniają bardzo dobrą widoczność. osobiście nie spotkalem się z martwym punktem w tym samochodzi.
~BlackMar25
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód z perspektywy kierowcy wygląda jak akwarium duże szyby boczne i tylna. Widać wszystko do cofania nie potrzeba czujników. Dla niskich osób fotele mogą być za nisko.
~Wiktor
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Zdarzało się, że ktoś czasem się \"chował\" za słupkami, za to w kombi parkowanie tyłem przy ścianie - niezastąpione, wszystko widać;) (lusterka boczne mogły by być większe)
~piotryd
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Czasem coś można przeoczyć z przodu – wina dosyć szerokich słupków ale bez czepialstwa. Ogólnie jest bdb. Parkowanie na żyletkę nie nastręcza żadnych kłopotów.
~Klaudia
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
To samo co pisałam rok temu: https://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/passat/b5/kombi/silnik-diesla-1.9-tdi-130km-1999-2005/ocena-kierowcy-i223518/
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Co tu dużo pisać... to kombi to i więcej szyb i więcej widać. Jeżeli komuś przeszkadzają słupki to niech znajdzie mi samochód bez słupków.
~Kierowca
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jak na duże auto bardzo dobra, duże lusterka zewnętrzne i wewnętrzne powodują, że widac co się dzieje za samochodem. Przydałby się czujniki cofania.
~Użytkownik.
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jak w sali lustrzanej.Ogromne lusterka od B6 ułatwiają parkowanie. Generalnie kombi jeździ się lepiej niż sedanem.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sebek VW
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Zależy jak ustawisz fotel. Ja lubię nisko. Do przodu i na boki ok. ale do tyły trochę gorzej. W końcu to kombi :)
Volkswagen Passat B5 Kombi