Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (134) - Całokształt

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rynkov
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Powinienem dac 3 ale,ze bardzo lubie mojego passia to dostanie 4.Staralem sie wszystko dokladnie opisac.Po tym co tu napisalem,osoba ktora chce kupic to auto sama wystawi mu ocene.Podsumowujac ,polecam ludziom,ktorzy moga wydac na auto wiecej niz przecietny Polak.
~Karol
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Passat 1.9TDI 130km to rewelacyjny rodzinny samochód. Bardzo ekonomiczny na trasie 6l ON, w mieście 7,5l przy dynamicznej jeździe. Gdy trzeba jest szybki(jechałem 220km/h z żoną,synem i moim ojcem na autostradzie w niemczech). Bardzo pakowny bagażnik(kombi). Luksusowe wnętrze(PDW)
~krzymal@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Moim zdaniem Passat B6 1,9 TDI (130KM)to bardzo dobry i dopracowany samochód. Silnik diesla jest chyba najlepszym wyborem, gdyż znakomicie łaczy ekonomicznośc ze znakomitymi osiągami. Auto sprawia wrażenie luksusowego, no i w cenie otrzymujemy image Volkswagena.
~Damian
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Ludzie chwalą te samochody chyba tylko za to że da się je tanio naprawic i jest mase części zamiennych jak i używanych na rynku. Bezawaryjne na pewno nie są. Plusem auta była ilośc miejsca w środku, pojemny bagażnik i dobre właściwości jezdne.
~Kierowca
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Oceniając to auto po 6 latach trzeba uczciwie stwierdzić, że jest to dobry samochód. Praktyczny, w miarę bezawaryjny, dobrze sie prowadzi, choc jest to już staruszek. Troche dużo go na drogach a i autorament kierowców Passatów też już nie za ciekawy.
~Modo
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Gdyby nie słaba jakość wykonania Passata B5 i b5 fl byłoby to naprawdę zacne auto, Auto jest mizerne, słabe wykonania, zawieszenie nietrwałe, z silnikiem nie jest już tak dobrze jak z starymi 1.9 TDI 90km, naszpikowane nowoczesnością porostu się psują,
~azbaz
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
No ja podziękuję. Może miałem pecha, może poprzedni właściciel był osłem i je katował. Jedyne rozwiązanie do zaakceptowania to takie że to auto służbowe i ktoś płaci za naprawy jak nie to znaczy że masz za dużo kasy do wywalenia w błoto.
~Przem735
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Znakomity i bardzo komfortowy samochód, który odwdzięcza się za nie male pieniążki jakie trzeba za niego dać, ale potrafi też zrujnować jeśli się o niego nie dba lub wejdzie w posiadanie już dobrze wyeksploatowanego samochodu. Wtedy nie polecam!!
~olo
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
świetne autko dla rodziny i dla siebie....moze nie jakis spotrowy as ale ma wszystko czego mi trzeba....gdybym miał wybrzydzac to ciut mniej twardo i ciut ciszej...mysle że nawy tak ma...nastepny tez będzie passat chyba ze mnie merc skusi
~Piotrek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo dobrze skonstruowane auto (BTW 6 generacja) i troche gorzej wykonane, kupiłbym jeszcze raz ale 2,5 TDI 4 motion(to jest rewelacja podobno) Niezawodność VW to już mit ( ale tak jest niestety z niezawodnością innych niemieckich aut :-(( )
Volkswagen Passat B5 Kombi