Oceny Volkswagen Passat B5 Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW 2004-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B5 Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW 2004-2005

~Corrigan
Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW
Nie ma się do czego przyczepić. Jedyne poważne usterki to wymiana sprzęgła oraz odcięcie filtru DPF ponieważ nie było przyśpieszenia. I bez niego samochód zasuwa. Przy ok. 280 tyś km musiałem wymienić silnik ale to tylko dlatego, że poprzedni właściciel cofnął przegląd i w rzeczywistości ten samochód miał wcześniej ponad 650 tyś km. Teraz z nowym silnikiem może mieć ok 180 - 200 tyś km.
2,6
~lukaLDZ
Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW
Zdecydowanie najgorszy samochód jakim kiedykolwiek się poruszałem. Kwintesencja tandety i beznadziejności. Silnik 2.0 bardzo awaryjny. Dodatkowo samochód rdzewieje jak stara Skoda ! Przednie błotniki i tylna klapa. Auta nie polecam nawet masochistom.
~Marcin
Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW
Witam. Swietny samochód jeszcze ze starej epoki nie to co nowe badziewia... mam juz nalatane 320 tyś i ostatnio wymieniałem wałek rozrzadu z hydraulikami tak bezawaryjnie. Spalanie 7 l. Bardzo wygodny i przyjemny samochód. Pomimo że to 2.0 TDI praktycznie wszystko pasuje z 1.9 TDi AWX i AVF
~mar45
Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW
daje ocene dobrze, ponieważ brakuje mi wtym autku polotu, jakiegoś akcentu. Ten samochód jest dopracowany w każdym szczególe ale chyba troche toporny, w srodku taki smutny. A może sie tylko czepiam? albo nie widzilaem HIGHLine ;)
Volkswagen Passat B5 Kombi