Lista ocen Volkswagen Passat B5 (739) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil KIELCE
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jedno wielkie nieporozumienie. Kupiłem za 20 000 zł. Włożyłem około 5 000 zł a i tak daleko mu do ideału. Teraz chce sprzedac za 11 000 zł po dwóch latach jazdy. Dzisiał w złosci powiedziałem do narzeczonej ze go podpale. Urwał się przedni dolny wahacz.
~Jozin
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
nie jest źle mogło być lepiej, ale ja mam na to teorie - nie masz kasy na drogi serwis? kup octavie... inne marki mniej awaryjne/tańsze? polecam CDI, TDCI, JTD, TID, albo mój ulubieniec - fordowski TDDI - tam jest dopiero pięknie pieknie
~Rudziutki
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Starsze egzemplaze (rocznik 2000) z normalnym przebiegiem za cene ktora trzeba za nie zaplacic naprawde oferuja bardzo duzo. Jezeli chcesz miec trwaly, niezawodny samochod i do tego ekonomiczny samochod to passat 1.9 tdi to jest to czego potrzebujesz!
~mfan
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Hmm troszku drogie są, tzn.: chcąc kupić auto w naprawdę dobrym stanie, trzeba zapłacić sporo więcej niż się cenią handlarze na allegro. Niełatwo jest znaleźć takowe. Ale warto poszukać dobrego egzemplarza, będzie to później procentować.
~pakas
Kombi 2.3 VR5 Syncro 150KM 110kW
Auto niezbyt drogie w zakupie (np. w porównaniu do diesli z tych roczników) ale później drogie w utrzymaniu. Kiepska dostępność części, mała wiedza mechaników o tym silniku nawet w serwisie VW. Polecam osobom cierpliwym i indywidualistom.
~EMI
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
cena do jakości odpowiada dziś można kupić go za 25 tyś uważam że za te pieniądze nic się lepszego nie znajdzie tylko apeluje do wszystkich bardzo uważnie sprawdzajcie auto przed zakupem pod względem bezwypadkowości żeby później nie żałować.
~piter_lebork
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Hmmm w sumie nie dałem dużo za najbogatszą wersje. Mam wszyśiutko łącznie ze skóra navigacją kolorową i ksenonami za 35000zł. Przebieg też malutki ale udukumentowany. Za te pieniądze opłacało sie ale ani jednego grosika więcej bym nie dał
~a.g.
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
AWARYJNY!!! zawiszenie z a4 4 wachacze z 1 strony! + nasze drogi zgroza! mam zamiar kupić sobie MERCA 124 300td w automacie z ostatniego roku produkcji a PASSATA odradzam wszystkim kto jeżdzi po naszych drogach. Stary model jest 100 x lepszy nowy to kicz!!!
~Magnus
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Dobra niemiecka marka, niezawodny i praktyczny, cenowo trzyma się w górze,.sporo jest tych aut poza granicami Polski i często to bardzo ładne i ciekawe auta, w.porownaniu do nowych łatwy.w utrzymaniu, brak zbędnej elektroniki
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
~Klaudia
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jakość materiałów wykończeniowych jest bardzo dobra (może poza podsufitką, która powoli zaczyna się rozsypywać). Co do ceny samochodu, w 2011 roku jak go kupowałam kosztował wtedy 29 500 zł (sprowadzony z Holandii).