Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.6 102KM 75kW 2000-2005 (11)

~mateusz
Sedan 1.6 102KM 75kW
Jestem bardzo zadowolony z B5. Miałem szczęście kupić bardzo zadbany egzemplarz, niewyjeżdzony (155 tys. km potwierdzony w ASO), od razu zainstalowałem sekwencję BRC i dotychczas po prawie 40 tys. żadnych usterek. Poza wymianą termostatu i jednego sworznia, ponosze koszty jedynie prac serwisowych (olej, olej skrzyni, świece i przewody, sonda lambda, klima, płyn hamulcowy) i wszystko działa jak należy. Jedynie co irytuje to koniecznośc dolewki...
~Łukasz
Sedan 1.6 102KM 75kW
Mocne 4,5 dla passacika, ze względu na wiek auta nie może być doskonały, jednak zdecydowanie polecam ten zakup jako jedno z pierwszych autek - może bardzo poczciwie służyć za rozsądne pieniądze
~DeGe
Sedan 1.6 102KM 75kW
Dużo miejsca, pojemny bagażnik, koszty utrzymania nie wyglądają na ogromne.
~Przemek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów z tyłu. Mam 194 cm wiem co mówie.
~Andrzejb
Sedan 1.6 102KM 75kW
Super silnik bezawaryjny,po wlaniu ceramizatora do silnika chodzi dużo ciszej i równo równo pracuje, bardzo dobrze zbiera się na paliwie Shella , narazie po pięciu latach eksploatacji nie mam z nim problemu.
~Vival
Sedan 1.6 102KM 75kW
Auto zakupiłem we wrześniu 2016 roku, bardzo miło wspominam to auto. Początkowo musiałem trochę pieniędzy w niego włożyć aczkolwiek potem przez blisko 1,5 roku nie chciało nic w zamian. Silnik 1,6 nie do zajechania aczkolwiek... mało koni i trochę mało żwawo się ruszał jednakże jego brak awaryjności wynagradzał wszystko.
~Grzegorz Janusz
Słabą elektryka
~Grzegorz Janusz
Słabą elektryka
~OverrevO
Sedan 1.6 102KM 75kW
Dobry rodzinny samochód. Tanie części i mała awaryjność.
~Oskar
Volkswagen Passat B5 Sedan