Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW 1996-2005 (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksandra
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Jak to w passacie jest idealnie. Lubię duże samochody, lubię przestrzeń dookoła siebie. Tak jak w b3- sprzęt do serfowania, pies, rower (w środku) i chłopak i jedziemy na wycieczkę. Miejsce pasażera, kiedy jadę sama wykorzystuję jako podręczny bagażnik i śmietnik. Z tyłu miejsca jak dla baszy, ale... zauważalnie mniej niż w b3. Podobno miejsca w środku ma więcej niż audi a6, ale nie sprawdzałam.
~utc
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Z przodu jest dużo miejsca, z tyłu podobnie, jak na sedana w tej klasie, więc nie jest źle- a przynajmniej znajomi mi się nie skarżyli, że im tam ciasno. Podobnie z bagażnikiem- czasem mam wrażenie że jest bardziej ustawny, niż kombi ojca (rozwijana roleta i gruba tylna klapa robią u niego swoje, gdzie u mnie nie ma tego problemu).
~h
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Jak dla mnie samochod dla 4 osob. Z przodu miejsca naprawde duzo, z tylu rowniez. Tylko denerwujaca jest rzecza ta tylnia \"belka\" na srodkowym miejscu. Jako dziecko zawsze tam lubilem siadac ale odkad doroslem nienawidze tego miejsca w zadnym aucie. Bardzo twarde i nie wygodne. Jak juz mowilem dla 4 osob jest to istna limuzyna.
~Jacek z Wroclawia
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Tu ocena powinna być 10, a nie 5. Duże, wygodne auto z potężnym bagażnikiem. Piec osób na 6 tygodni wakacji zapakowało się bez problemu. Siedzenia dla kierowcy i pasażera oraz ich ustawienia idealne. Po trasie non-stop (krótkie przystanki na papu i tankowanie) 1,300 km oboje wysiedliśmy bez oznak zmęczenia czy niewygody.
~Marcin
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Wystarczająco miejsca jak dla 3 czy 4 osobowej rodzinki. Mam sedana bez problemu zmieściłem do bagaznika wózek i kilka całkiem sporych toreb (głęboki bagażnik). Myślałem że nie będzie tak dobrze jak na sedana. Zastanawiałem się na kombi ale teraz już wiem, że dokonałem dobrego wyboru Sedan w zupełności wystarcza.
~baenaba
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Mistrz w swojej klasie w tamtych latach. Posiadam 185 cm wzrostu,i siedzę wygodnie. W fotelach z tyłu bez problemu i w sporym komforcie podróżują 2 osoby. Dla 3 gorzej, ze względu na spory tunel środkowy który ogranicza zajęcie miejsca-chyba ze dla dziecka do 12-15 roku.
~iska91
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Nigdy nikt nie śmiał narzekać na to auto, zawsze wszystkim było w nim wygodnie ;) Przejechał kilka tysięcy kilometrów ze mną na pokładzie i zawsze było bardzo wygodnie ;)
~Piotr C.
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Z przodu super. Z tyłu na srodkowym miejscu tylko na krótkich trasach. Miejsca na nogi i głowę wystarczajaco na wszystkich siedzeniach. Fotel pasażeera regulowany w 3 płaszczyznach.
~Andrzej
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Kto ma Audi A4 za 30tys. więcej -niech żałuje bo z tyłu posadzi najwyżej 2 dzieci w passacie można z tyłu się gonić, tylko mondeo ma więcej.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jacek
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Fotele wygodne z tyłu dużo miejsca. Szkoda tylko że tylna kanapa nie ma regulacji i nie można jej przesuwać jak miałem w Mazdzie.
Volkswagen Passat B5 Sedan