Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW 1996-2005 (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Kupiłem używane 4 letnie więc cena w porównaniu z ceną zakupu spadła w tym czasie o połowę myśle, że jest to dobry moment na kupno używanego auta, które kosztuje juz o wiele mniej a przy tym zachowuje jescze swoją świeżość. Oczywiście zależy od pierwszego właścieciela jak dbał o auto mi udało się kupić w bardzo dobrym stanie.
~passek 1.8t
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Jak dla mnie cena w stosunku do oferowanej jakości jest ok, każdy może mieć swoje zdanie w zależności jak zużytym egzemplarzem jeździ, zauważmy,że ceny passata b5 b5/fl są na poziomie równie niezawodnych octavii I z tego samego rocznika, z tym że są nieco bardziej wygodne i według mnie dokładnej zrobione.
~remikengland@o2.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
stosunek jakosci do ceny żle żle i jeszcze raz żle.a to dla tego jak powyżej opisałem to autko.moge dodac ze w porównaniu do hondy civic 98 r 1.5 vtec ktora mialem zaszczyt jezdic przez ponad rok wypada cieniutko(honda the best)niezawodna i tyle.i nie chodzi tu o osiągi ale głownie o niezawodność.
~utc
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Za tyle ile on kosztował, to chyba nie ma w tej klasie lepszego samochodu (oczywiście, jakieś japońce czy inne wynalazki się znajdą, ale japońce są brzydkie i strasznie się nudzą, a Passat po prostu ma swoją charakterystyczną, "stonowaną" linię i dobrą blachę)
~Dominiq872
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
24 tys. za Passata z 99r 1.8 T 20V 150 Km * Klimatronic * Skórzana tapicerka * Podgrzewane fotele * Kubełki * Navigacja * Zmieniarka płyt zamiast apteczki * 5x Alufelgi * 4 x Airbag i trochę innych bajerów. Czy warto oceńcie sami. Dla mnie doskonale :)
~Jacek
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Za samochód, sprowadzony, zapłaciłem 2 razy tyle co za mazdę która była tylko rok starsza. Nie ma jednak porównania co do jakości wykonania. Passat trzyma się mino przebiegu ponad 300.000 niemal jak nowy. Zero rdzy, silnik również bez oznak zużycia.
~h
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Dosyc drogi. Jak dla mnie ciut za drogi. Salonowka kupowana w 2004 roku ( ale samochod rocznik 2003 ) koszt rzedu ~85 000 zł. Ale jako ze niemiec i ma zdecydowanie wiecej plusow wiec mozna to jakos przezyc. ;)
~iska91
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Nie kosztuje majątku, a mimo wszystko jest samochodem wartym dużo większych pieniędzy ;) nigdy mnie nie zawiódł i zawsze mogłam liczyć na wysokie bezpieczeństwo siedząc w tym aucie ;)
~killer-ph@wp.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Luksus nigdy nie jest tani! Dużo kosztuje,ale i tak nic lepszego w tym roczniku bym nie dostał. Dużo moich usterek może być zaniedbaniami poprzednich 5 szczęśliwych użytkowników.
~Nautilius
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Tutaj niestety ocena nie najwyższa, bo za passata trzeba sporo dać, a ciężko znaleźć coś konkretnego. W tym przypadku drogo=dobrze. ale tutaj jest za drogo....
Volkswagen Passat B5 Sedan